Wielkie targi branży budowlanej i wyposażenia wnętrz. Hala EXPO XXI 10-12 września, Warszawa

2013-08-26 14:40
Hala nr 4 Warszawskiego Centrum EXPO XXI
Autor: Warszawskie Centrum EXPO XXI Elementem charakterystycznym są wielkopowierzchniowe ekrany, odchylone od ścian budynku.

Robi się coraz bardziej interesująco na polskiej mapie targów branżowych. W Warszawie w hali EXPO XXI, od 10 do 12 września odbędą się w tym samym czasie aż cztery imprezy targowe związane z branżą budowlaną i wyposażeniem wnętrz. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest firma LENTEWENC.

Warsaw Build 2013 - Międzynarodowe Targi Sprzętu i Materiałów Budowlanych, Warszawa

Podczas trzech dni targowych 10−12 września wystawcy zaprezentują materiały budowlane, narzędzia budowlane oraz sprzęt budowlany, zaś specjaliści podczas ciekawych paneli dyskusyjnych oraz warsztatów zajmą się m.in. takimi tematami jak projekty, stolarka budowlana, ogrzewanie, suche mieszanki czy izolacje.
Targi WARSAW BUILD 2013 – jest to pierwsza edycja tej imprezy – mają ambicję stać się również platformą biznesową do spotkań face-to-face, z dostępem do aktualnej wiedzy i możliwością wymiany doświadczeń między największymi przedstawicielami z branży budowlanej. Budownictwo w Polsce doświadczyło w ostatnich latach ogromnego skoku technologicznego, ale to jeszcze nie koniec. A zatem każdy kto chce skutecznie w tej branży działać musi orientować się w trendach wyznaczających kierunki rozwoju. 

Targi WARSAW BUILD 2013 będą podzielone na cztery sektory:

 • materiały budowlane,
 • chemia budowlana,
 • narzędzia budowlane,
 • sprzęt budowlany.

Więcej informacji >>

Targi Warsaw Build 2013 LENTEWENC
Autor: LENTEWENC

Interiors & Design Warsaw 2013 - Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz, Warszawa

To specjalistyczne targi skierowane do firm z branży dekoracyjnej, inwestorów, przedsiębiorców, importerów, dystrybutorów, projektantów wnętrz i architektów, w całości poświęcone tematom takim jak: akcesoria do domu, tekstylia, podłogi, schody, farby, wnętrza i wzornictwo, wyposażenie domów i przestrzeni biurowych, wystrój wnętrz i inspiracje.
Na rynku wyposażenia i wykończenia wnętrz wciąż pojawiają nowe, ciekawe i ambitne projekty, a konsumenci coraz chętniej korzystają z usług profesjonalistów. Podczas I edycji Międzynarodowych Targów Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz w Warszawie 10–12 września – Interiors & Design Warsaw 2013 zostaną zaprezentowane najnowsze trendy, technologie, produkty i usługi z zakresu wykończenia i wyposażenia wnętrz. W ciągu trzech dni goście targów będą mogli zapoznać się nie tylko z aktualną ofertą tej branży, ale również uczestniczyć w ciekawych panelach dyskusyjnych i warsztatach. Będzie też możliwość spotkań biznesowych i wymiany doświadczeń między największymi przedstawicielami z branży.

Targi Interiors & Design Warsaw 2013 będą miały wydzielonych sześć sektorów:

 • wnętrza i wzornictwo,
 • tekstylia dekoracyjne,
 • podłogi,
 • schody i poręcze,
 • wykończenie wnętrz,
 • farby i pokrycia.

Więcej informacji >>

Interiors & Design Warsaw 2013
Autor: LENTEWENC

Windows & Doors Warsaw 2013 - Międzynarodowe Targi Technologii Produkcji Okien i Drzwi, Warszawa

W targach zaprezentują się czołowi przedstawiciele branży stolarki okienno-drzwiowej, a zatem będą to technologie okienne, technologie szklane i aluminiowe, zacienianie i wentylacja, systemy napędowe i sterowania bram, a także produkcja szkła, obróbka szkła i metali, sprzęt i okucia do drzwi. 10–12 września będzie również okazja do zapoznania się z nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi, sprzyjającymi podnoszeniu jakości i efektywności energetycznej budynków. W programie targów również rozmowy biznesowe, panele dyskusyjne i warsztaty.

Targi Windows & Doors Warsaw 2013 będą miały aż siedem obszarów tematycznych:

 • technologie okienne,
 • technologie szklane,
 • elewacje i architektura,
 • technologie aluminium,
 • bramy i automatyka,
 • drzwi i zamki,
 • zacienianie i wentylacja.

Więcej informacji >>

Targi Windows & Doors Warsaw 2013 LENTEWENC
Autor: LENTEWENC

CERTIBA 2013 – Międzynarodowe Targi Ceramiki, Kamienia i Wyposażenia Łazienek, Warszawa

Ceramika, technologia i produkcja ceramiki, kamienie, kamienie dekoracyjne, ich zastosowanie i przeznaczenie, wyposażenie i aranżacje łazienek będą licznie prezentowane podczas targów 10–12 września. Impreza skierowana jest głównie dla architektów, projektantów wnętrz, projektantów architektonicznych, inżynierów lądowych, deweloperów, konserwatorów budynków, glazurników z zagranicy i z kraju, ale możliwościom aranżacji modnych, nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrz mieszkań, domów czy biurowców powinien przyjrzeć się każdy. Tym bardziej, że promowane będą przede wszystkim artykuły innowacyjne, wyróżniające się na rynku jakością, designem i ekologicznymi rozwiązaniami.

Targi CERTIBA 2013 podzielono na sześć sektorów:

 • ceramika, 
 • technologia ceramiki,
 • kamień,
 • kamień dekoracyjny,
 • wyposażenie łazienek,
 • hydraulika i rury.

Podczas targów obędzie też wiele imprez towarzyszących. Ciekawie zapowiadają się: debata „Śmierć architektury?” (10 września), panel dyskusyjny „Efektywność energetyczna budynków – nowe przepisy, nowe szanse” (11 września), trzeci dzień targów (12 września) poświęcony będzie Warszawie jako jednemu z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Europie dla inwestycji komercyjnych. Ponadto przedstawiciele Zrzeszenia Montażystów Stolarki będą odpowiadać m.in. na pytanie, jakie konsekwencje dla producentów, sprzedawców i montażystów niosą zmiany na rynku okien i usług montażowych w 2013 roku. Jedną z atrakcji targów będą pokazy na żywo sztuki dekarskiej organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy.

targi CERTIBA 2013 LENTEWENC
Autor: LENTEWENC
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej