Warszawa: Unibep wybuduje osiedle w Ursusie

2011-11-02 14:35
Neocity. Osiedle Ursus
Autor: Neocity Osiedle mieszkaniiowe Neovillage - wizualizacja

Spółka deweloperska Neocity podpisała umowę z firmą Unibep, o generalne wykonawstwo inwestycji, którą realizuje w warszawskiej dzielnicy Ursus. Osiedle mieszkaniowe o nazwie NeoVillage ma zostać wybudowane w pierwszym kwartale 2013 roku.

Deweloper Neocity podpisał umowę z firmą Unibep o generalne wykonawstwo inwestycji mieszkaniowej w Ursusie.
Wykonawca został wybrany na drodze przetargu. Planowo osiedle mieszkaniowe ma zostać ukończone w I kwartale 2013 roku. Mieszkania NeoVillage będą dostępne w ramach nowego limitu programu "Rodzina na swoim".

Przeczytaj również: Praca dla inżyniera - inżynier woli być bezrobotny?

- Wybór zaufanego wykonawcy, jakim jest firma Unibep, jest bardzo ważny z punktu widzenia terminowej realizacji zaplanowanych etapów. Nasi odbiorcy, którzy zdecydują się na zakup mieszkania w ramach osiedla NeoVillage mogą być pewni, że zostanie ono oddane do użytku zgodnie z planem - podsumowuje Dror Dory Kerem, dyrektor zarządzający Neocity.

- Cieszymy się z faktu, że Neocity postanowiło powierzyć realizację osiedla NeoVillage właśnie nam. Jesteśmy pewni, że nasze doświadczenie w realizacji inwestycji mieszkaniowych pozwoli sprostać wszelkim wymaganiom jakie stawia przed nami ten projekt. Jest to dla nas bardzo ważna sprawa. Wiemy, że byliśmy sprawdzani zarówno od strony jakości realizacji, jak też i współpracy z klientami - komentuje Jan Mikołuszko, prezes Unibep.

Osiedle mieszkaniowe NeoVillage

Osiedle mieszkaniowe zostanie wybudowane w zachodniej częsci dzielnicy Ursus, przy ul. Konotopskiej i będzie obiektem o niskiej zabudownie (do 3 pięter) domków jednorodzinnych. Przedsięwzięcie będzie składało się z pięciu budynków od 2 do 4 kondygnacji naziemnych. Ponadto, obiekt zostanie wyposażony w podziemne garaże.
Deweloper w całej inwestycji zaplanował 146 mieszkań dwu i trzypokojowych, które zostaną wyposażone w tarasy oraz loggie. Każdy z budynków będzie miał windę połączoną z garażem. Inwestycja NeoVillage jest kolejną, jaką spółka Unibep wybuduje w Ursusie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej