Warbud buduje dla szpitala MSWiA

2012-08-10 16:47
Szpital MSWiA w Warszawie
Autor: WARBUD SA Budynek szpitala MSWiA buduje Warbud

Warbud pozyskał trzy nowe kontrakty, w ramach których zrealizuje inwestycje w Warszawie. Dwa z nich zlecił wykonawcy szpital MSWiA.

Warbud podpisał trzy nowe kontrakty o generalne wykonawstwo. W ramach pozyskanych umów wykonawca zrealizuje kolejne inwestycje w Warszawie.

Zobacz także: Bulwary nad Wisłą. W przetargu największe firmy budowlane

Warbud buduje dla szpitala MSWiA

Dwie inwestycje zlecił spółce warszawski szpital MSWiA. Pierwszy realizowany dla placówki kontrakt obejmuje rozbudowę i przebudowę budynku magazynowo-warsztatowego na potrzeby Centrum Rehabilitacji Szpitala MSWiA. Docelowo Warbud wybuduje budynek o powierzchni 4700 m2. Budowa ma zostać ukończona w marcu 2013 roku. W ramach drugiej podpisanej z Centralnym Szpitalem Klinicznym MSWiA umowy wykonawca zaadaptuje pomieszczenia administracyjno-garażowe na aulę o powierzchni 520 m2. Prace mają zostać zrealizowane do końca grudnia 2012 roku.

Warbud wybuduje aptekę

Trzeci podpisany przez budowlaną spółkę kontrakt obejmuje wybudowanie apteki z pracownią żywienia pozajelitowego przy Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym, przy ul. Inflanckiej w Warszawie. Warbud zrealizuje projekt w formule "zaprojektuj, buduj oraz wyposażaj" na zlecenie w/w placówki. Zakres robót obejmuje: projekt budowlano-wykonawczy opracowany zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym oraz na jego podstawie wykonanie kompletnych robót budowlano-montażowych. Ponadto wykonawca wykona niezbędne instalacje: elektryczną i sanitarną wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji i pozwoleń. Prace zakładają również zagospodarowanie terenu. Apteka o powierzchni 450 m2 zostanie wybudowana do października 2012 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej