Tramwaje Warszawskie szukają wykonawcy

2012-08-31 15:23
Tramwaje Warszawskie szukają wykonawcy
Autor: Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

Tramwaje Warszawskie ogłosiły przetarg na wybór wykonawcy, który wyremontuje sieć trakcyjną na Bielanach. Firmy zainteresowane postępowaniem mogą składać prozpozycje do 11 września.

W ramach ogłoszonego 31 sierpnia przez Tramwaje Warszawskie przetargu zostanie wymieniona sieć trakcyjna w ciągu ul. Marymonckiej, między przystankiem AWF a ul. Dewajtis na warszawskich Bielanach (wraz z pętlą Twardowska).

Przeczytaj również: PKP ogłosiły przetarg na budowę linii kolejowej

Nowa sieć trakcyjna na Bielanach

Zamówienie obejmuje demontaż istniejących słupów oraz montaż 45 nowych słupów trakcyjnych i trakcyjno-oświetleniowych wraz z ozdobami. Dodatkowo do zadań wybranego w przetargu wykonawcy będzie należeć przebudowa 7 istniejących (przeznaczonych do ponownego wykorzystania) słupów STR.

Przetarg będzie prowadzony wg procedury negocjacyjnej a wadium zamówienia ustalono na 200 tys. złotych. Zamawiający przewiduje, że przedsięwzięcie powinno zostać zrealizowane do końca 2012 roku. Wykonawcy, którzy chcą wziąć udział w postępowaniu mogą składać kosztorysy do 11 września do godz. 9.00. w Biurze Zamówień Publicznych Tramwajów Warszawskich.

Szczegółowe informacje o przetargu >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej