Wiosenne targi mieszkaniowe na Torwarze. Pierwsze targi mieszkaniowe w Warszawie w 2020

2020-02-12 13:02
Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Autor: Murator EXPO Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Torwarze

Jubileusz targów mieszkaniowych organizowanych przez Murator EXPO przypadł na wiosnę 2020 – 70. edycja targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbędzie się 7 i 8 marca na warszawskim Torwarze. Tradycyjnie będzie to kompleksowy przegląd najnowszych ofert domów i mieszkań z Warszawy i okolic, wzbogacony o propozycje w ramach Centrum Rynku Wtórnego.

Udział w wiosennych targach mieszkaniowych na Torwarze zapowiedziało ponad stu wystawców oraz kilkunastu niezależnych ekspertów, których będzie można spotkać w salach konferencyjnych oraz w Centrum Bezpłatnych Porad. Na targach mocną reprezentację będzie miał rynek wtórny – blisko 20 agencji nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawi na sprzedaż mieszkania, domy, działki budowlane, apartamenty i rezydencje oraz nieruchomości inwestycyjne z całej Warszawy i okolic. Natomiast doradcy będą pomagać zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości. Będzie można zgłosić do sprzedaży swoje M w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości obecnych na targach z gwarancją publikacji oferty na większości portali internetowych oraz w systemach MLS.

Warto dodać, że w Centrum Bezpłatnych Porad dostępni będą eksperci od finansów, podatków, prawa, zakupu mieszkania na rynku wtórnym, wycen nieruchomości, remontów i budowy domu, wynajmu, architektury wnętrz i stylizacji. Organizator szczególnej uwadze poleca spotkania ze specjalistami od finansów oraz warsztaty poświęcone takim zagadnieniom jak: czym się kierować przy wyborze kredytu hipotecznego; jak wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie i uniknąć problemów; praktyczne porady przy ubieganiu się o kredyt. Przydadzą się też techniczne wskazówki m.in. na co zwrócić uwagę przy wyborze mieszkania,  jak czytać plany, zaaranżować wnętrze czy jak obliczyć koszty wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim.

Targi mieszkaniowe zapraszają na Torwar 7 marca 2020 (sobota) w godzinach 10:00-17:00, a 8 marca (niedziela) w godzinach 10:00-16:00.

Targi mieszkaniowe Warszawa Torwar Murator EXPO
Autor: Murator EXPO
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej