Wiosenne targi mieszkaniowe na Torwarze. Pierwsze targi mieszkaniowe w Warszawie w 2020

2020-02-12 13:02 redakcja Muratorplus.pl
Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Autor: Murator EXPO Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Torwarze

Jubileusz targów mieszkaniowych organizowanych przez Murator EXPO przypadł na wiosnę 2020 – 70. edycja targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbędzie się 7 i 8 marca na warszawskim Torwarze. Tradycyjnie będzie to kompleksowy przegląd najnowszych ofert domów i mieszkań z Warszawy i okolic, wzbogacony o propozycje w ramach Centrum Rynku Wtórnego.

Udział w wiosennych targach mieszkaniowych na Torwarze zapowiedziało ponad stu wystawców oraz kilkunastu niezależnych ekspertów, których będzie można spotkać w salach konferencyjnych oraz w Centrum Bezpłatnych Porad. Na targach mocną reprezentację będzie miał rynek wtórny – blisko 20 agencji nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawi na sprzedaż mieszkania, domy, działki budowlane, apartamenty i rezydencje oraz nieruchomości inwestycyjne z całej Warszawy i okolic. Natomiast doradcy będą pomagać zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości. Będzie można zgłosić do sprzedaży swoje M w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości obecnych na targach z gwarancją publikacji oferty na większości portali internetowych oraz w systemach MLS.

Warto dodać, że w Centrum Bezpłatnych Porad dostępni będą eksperci od finansów, podatków, prawa, zakupu mieszkania na rynku wtórnym, wycen nieruchomości, remontów i budowy domu, wynajmu, architektury wnętrz i stylizacji. Organizator szczególnej uwadze poleca spotkania ze specjalistami od finansów oraz warsztaty poświęcone takim zagadnieniom jak: czym się kierować przy wyborze kredytu hipotecznego; jak wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie i uniknąć problemów; praktyczne porady przy ubieganiu się o kredyt. Przydadzą się też techniczne wskazówki m.in. na co zwrócić uwagę przy wyborze mieszkania,  jak czytać plany, zaaranżować wnętrze czy jak obliczyć koszty wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim.

Targi mieszkaniowe zapraszają na Torwar 7 marca 2020 (sobota) w godzinach 10:00-17:00, a 8 marca (niedziela) w godzinach 10:00-16:00.

Targi mieszkaniowe Warszawa Torwar Murator EXPO
Autor: Murator EXPO
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej