Targi mieszkaniowe na warszawskim Torwarze

2018-03-07 12:28
Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Torwarze
Autor: Muratir EXPO

Aż trudno uwierzyć, że 17 i 18 marca 2018 na Torwarze odbędzie się już 62. edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Jak zwykle zostanie na nich zaprezentowana najnowsza oferta mieszkań i domów w Warszawie i jej okolicach, która zostanie wsparta propozycjami korzystnych kredytów.

Na targowych gości czekać będzie blisko 100 wystawców. Będzie to reprezentacja pierwotnego (będą to nowe inwestycje mieszkaniowe oraz takie, w których pozostały ostatnie lokale wystawiane na sprzedaż teraz w okazyjnej cenie) i wtórnego rynku nieruchomości. Blisko 20 agencji nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawi na sprzedaż mieszkania, domy, działki budowlane, apartamenty i rezydencje, lokale usługowe oraz nieruchomości inwestycyjne z całej Warszawy i okolic. Natomiast doradcy będą pomagać zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości. Ponadto można będzie zgłosić do sprzedaży swoje M w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości obecnych na targach z gwarancją publikacji oferty na większości portali internetowych oraz w systemach MLS.

Ponadto na targach będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się, gdzie i jak otrzymać korzystny kredyt. Na miejscu można będzie uzyskać wsparcie analityka kredytowego, a w czasie bezpłatnych wykładów i seminariów dowiedzieć się m.in. jak uniknąć problemów przy ubieganiu się o kredyt, poznać stosowane przez banki procedury oceny wniosków kredytowych. 

W eksperckim programie targów – a organizator Murator EXPO zawsze bardzo dba o poszerzanie oferty – znalazło się też miejsce na indywidualne, nieodpłatne konsultacje również z dziedziny aranżacji wnętrz. A oprócz wcześniej zasygnalizowanych już seminariów, dla zwiedzających przygotowano cykl prelekcji, w czasie których omówione zostaną m.in. takie zagadnienia: jak wykończyć mieszkanie a nie portfel, jak urządzić swój dom za pomocą światła, jak funkcjonalnie urządzić strefę ogólną a jak strefę prywatną w domu lub mieszkaniu, co warto wiedzieć przed zakupem nieruchomości, zasady urządzania małych mieszkań. Prawnicy zapraszają na spotkania poświęcone rozliczeniom podatkowym przy sprzedaży, zakupie oraz najmie nieruchomości, będą pomagać w zawieraniu umów w obrocie nieruchomościami, formułowaniu prawidłowej umowy o zakup mieszkania.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
17 i 18 marca 2018 (sobota-niedziela)
Torwar, ul. Łazienkowska 6a
wstęp w godzinach 10,00-17.00

Więcej informacji o targach >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej