Targi mieszkaniowe na warszawskim Torwarze

2018-03-07 12:28
Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Torwarze
Autor: Muratir EXPO

Aż trudno uwierzyć, że 17 i 18 marca 2018 na Torwarze odbędzie się już 62. edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Jak zwykle zostanie na nich zaprezentowana najnowsza oferta mieszkań i domów w Warszawie i jej okolicach, która zostanie wsparta propozycjami korzystnych kredytów.

Na targowych gości czekać będzie blisko 100 wystawców. Będzie to reprezentacja pierwotnego (będą to nowe inwestycje mieszkaniowe oraz takie, w których pozostały ostatnie lokale wystawiane na sprzedaż teraz w okazyjnej cenie) i wtórnego rynku nieruchomości. Blisko 20 agencji nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawi na sprzedaż mieszkania, domy, działki budowlane, apartamenty i rezydencje, lokale usługowe oraz nieruchomości inwestycyjne z całej Warszawy i okolic. Natomiast doradcy będą pomagać zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości. Ponadto można będzie zgłosić do sprzedaży swoje M w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości obecnych na targach z gwarancją publikacji oferty na większości portali internetowych oraz w systemach MLS.

Ponadto na targach będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się, gdzie i jak otrzymać korzystny kredyt. Na miejscu można będzie uzyskać wsparcie analityka kredytowego, a w czasie bezpłatnych wykładów i seminariów dowiedzieć się m.in. jak uniknąć problemów przy ubieganiu się o kredyt, poznać stosowane przez banki procedury oceny wniosków kredytowych. 

W eksperckim programie targów – a organizator Murator EXPO zawsze bardzo dba o poszerzanie oferty – znalazło się też miejsce na indywidualne, nieodpłatne konsultacje również z dziedziny aranżacji wnętrz. A oprócz wcześniej zasygnalizowanych już seminariów, dla zwiedzających przygotowano cykl prelekcji, w czasie których omówione zostaną m.in. takie zagadnienia: jak wykończyć mieszkanie a nie portfel, jak urządzić swój dom za pomocą światła, jak funkcjonalnie urządzić strefę ogólną a jak strefę prywatną w domu lub mieszkaniu, co warto wiedzieć przed zakupem nieruchomości, zasady urządzania małych mieszkań. Prawnicy zapraszają na spotkania poświęcone rozliczeniom podatkowym przy sprzedaży, zakupie oraz najmie nieruchomości, będą pomagać w zawieraniu umów w obrocie nieruchomościami, formułowaniu prawidłowej umowy o zakup mieszkania.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
17 i 18 marca 2018 (sobota-niedziela)
Torwar, ul. Łazienkowska 6a
wstęp w godzinach 10,00-17.00

Więcej informacji o targach >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej