Targi EXPOPOWER 2012

2012-05-21 15:18
Tagi EXPOPOWER 2012
Autor: MTP Sp. z o.o.

W dniach 14-16 maja branża energetyczna spotkała się w Poznaniu na szóstej edycji Międzynarodowych Targów EXPOPOWER. W wydarzeniu wzięli udział producenci i dystrybutorzy z branży elektroenergetycznej. W ramach przedsięwzięcia wyłoniono laureatów konkursu Złoty Medal wystawców 2012.

Jak co roku, podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP) odbyły się Targi Energetyki EXPOPOWER. W tegorocznej edycji wzięli udział producenci i dystrybutorzy z sektora elektroenergetycznego.

Przeczytaj również: Targi budowlane BUDMA 2013. Budownictwo i architektura

Targi a energetyka przyszłości

Hasłem przewodnim EXPOPOWER 2012 była "Energetyka przyszłości - przyszłość energetyki", m.in. wytwarzanie i dystrybucja energii. Incjatywa obejmowała liczne seminaria i prelekcje, które były okazją do wymiany doświadczeń o najnowszych trendach w branży elektroenergetycznej.

Złoty Medal MTP

W roku 2012 zadebiutowała nowa formuła konkursu o Złoty Medal MTP. Zmiany wiążą się nie tylko z odświeżonym wizerunkiem medalu, który po raz pierwszy będzie miał formę statuetki, ale przede wszystkim z całym pakietem korzyści, na które mogą liczyć laureaci konkursu. Poniżej przedstawiamy produkty nagrodzone Złotym Medalem na tegorocznych targach EXPOPOWER.

Złoty Medal MTP - laureaci

  • System zdalnego manewrowania rozłącznikami średniego napięcia w stacjach wnętrzowych z wykorzystaniem napędów silnikowych wnętrzowych serii NSW Zgłaszający: Przedsiębiorstwo Produkcyjne Aparatów i Konstrukcji Energetycznych „ZMER”: Sp. z o.o.
  • Prefabrykowana betonowa obudowa stacji GPZ Zgłaszający: ATLAS Sp. z o.o.
  • Stacja transformatorowa półpodziemna typu ST – PP 20/630 Zgłaszający: ENERGA OPERATOR – PRODUKCJA Sp. z o.o.
  • Modułowy zasilacz napięć gwarantowanych AC/DC Zgłaszający: BENNING POWER ELECTRONICS Sp. z o.o.
  • Rozdzielnica do zasilania trakcji miejskiej 660 V DC – typu MRT – 06 Zgłaszający: TRAKCJA – TILTRA SA
  • Rodzina sterowników polowych SO.52 –XX współpracujących z szyną procesową wg Standardu IEC 61850-9-2 Zgłaszający: Przedsiębiorstwo Techniczno -Handlowe „EUROTRONIC” Sp. z o.o.
  • Kompozytowe, bezokuciowe izolatory SN typu SM. Zgłaszający: NECKS ELECTRIC POLSKA Sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej