Targi budowlane BUDMA 2013. Budownictwo i architektura

2012-06-01 13:03
Targi budowalne BUDMA 2013. Budownictwo i architektura
Autor: MTP Sp. z o.o.

W dniach od 29 stycznia do 1 lutego 2013 roku, branża budowlana już po raz dwudziesty drugi spotka się w Poznaniu na targach BUDMA. Przedsięwzięcie jest największym wydarzeniem budowlanym w tej części Europy i co roku gromadzi liderów rynku, uznane marki oraz firmy inwestujące w innowacyjność i dynamiczny rozwój. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem "Budownictwo przyszłości. Inteligentna architektura".

Jak co roku, w Poznaniu, odbędą się targi budowlane BUDMA. Kolejnej, dwudziestej trzeciej edycji wydarzenia, która odbędzie się od 29 stycznia do 1 lutego 2013 roku, przyświeca hasło "Budownictwo przyszłości. Inteligentna architektura".

Przeczytaj również: Laureaci konkursu o Złoty Medal MTP BUDMA 2012

BUDMA 2013 a architektura przyszłości

Zgodnie z tematem przewodnim przyszłorocznej BUDMY -"Budownictwo przyszłości. Inteligentna architektura" program wydarzeń koncentrować się będzie, m.in. wokół inteligentnych systemów projektowania, niskoenergetycznych technologii oraz sterowania i nowoczesnego zarządzania budynkiem. BUDMA 2013 to kolejny etap zmian, które miały swój początek podczas targów w 2012 roku, kiedy przewodnim tematem było "Budownictwo przyszłości".
Podczas targów zostaną zaprezentowane "Budowlane premiery roku", czyli kampania promująca nowości rynkowe oraz przestrzenie specjalne „Automatyka i inteligentne sterowanie” i „Modernizacja i rewitalizacja budynków”. Ponadto, organizator - Międzynarodowe Targi Poznańskie zaplanował ekspozycję „Z górnej półki”, którą będą tworzyły produkty budowlane klasy premium. Atrakcyjnie zapowiada się także tzw. Strefa Testów, czyli przestrzeń w której prezentowane będą narzędzia i sprzęt pomocniczy dla budownictwa, gdzie każdy będzie mógł własnoręcznie ocenić najnowsze produkty.

Targi BUDMA 2013. Więcej >>

Warto zaznaczyć, że w ubiegłorocznej edycji targów uczestniczyło ponad 1200 firm z 33 krajów, a ich stoiska odwiedziło ponad 50 tys. gości: przedstawicieli handlu, inżynierów budownictwa, firm wykonawczych, inwestorów, architektów i rzemieślników – podają MTP. W 2013 roku Budmie towarzyszyć będą Targi Budownictwa Sportowego, Rekreacyjnego Wellness i Spa CBS, Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech oraz Targi Branży Szklarskiej GLASS.

Targi budowalne BUDMA 2013. Budownictwo i architektura
Autor: MTP Sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej