Targi budowlane BUDMA 2013. Budownictwo i architektura

2012-06-01 13:03
Targi budowalne BUDMA 2013. Budownictwo i architektura
Autor: MTP Sp. z o.o.

W dniach od 29 stycznia do 1 lutego 2013 roku, branża budowlana już po raz dwudziesty drugi spotka się w Poznaniu na targach BUDMA. Przedsięwzięcie jest największym wydarzeniem budowlanym w tej części Europy i co roku gromadzi liderów rynku, uznane marki oraz firmy inwestujące w innowacyjność i dynamiczny rozwój. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem "Budownictwo przyszłości. Inteligentna architektura".

Jak co roku, w Poznaniu, odbędą się targi budowlane BUDMA. Kolejnej, dwudziestej trzeciej edycji wydarzenia, która odbędzie się od 29 stycznia do 1 lutego 2013 roku, przyświeca hasło "Budownictwo przyszłości. Inteligentna architektura".

Przeczytaj również: Laureaci konkursu o Złoty Medal MTP BUDMA 2012

BUDMA 2013 a architektura przyszłości

Zgodnie z tematem przewodnim przyszłorocznej BUDMY -"Budownictwo przyszłości. Inteligentna architektura" program wydarzeń koncentrować się będzie, m.in. wokół inteligentnych systemów projektowania, niskoenergetycznych technologii oraz sterowania i nowoczesnego zarządzania budynkiem. BUDMA 2013 to kolejny etap zmian, które miały swój początek podczas targów w 2012 roku, kiedy przewodnim tematem było "Budownictwo przyszłości".
Podczas targów zostaną zaprezentowane "Budowlane premiery roku", czyli kampania promująca nowości rynkowe oraz przestrzenie specjalne „Automatyka i inteligentne sterowanie” i „Modernizacja i rewitalizacja budynków”. Ponadto, organizator - Międzynarodowe Targi Poznańskie zaplanował ekspozycję „Z górnej półki”, którą będą tworzyły produkty budowlane klasy premium. Atrakcyjnie zapowiada się także tzw. Strefa Testów, czyli przestrzeń w której prezentowane będą narzędzia i sprzęt pomocniczy dla budownictwa, gdzie każdy będzie mógł własnoręcznie ocenić najnowsze produkty.

Targi BUDMA 2013. Więcej >>

Warto zaznaczyć, że w ubiegłorocznej edycji targów uczestniczyło ponad 1200 firm z 33 krajów, a ich stoiska odwiedziło ponad 50 tys. gości: przedstawicieli handlu, inżynierów budownictwa, firm wykonawczych, inwestorów, architektów i rzemieślników – podają MTP. W 2013 roku Budmie towarzyszyć będą Targi Budownictwa Sportowego, Rekreacyjnego Wellness i Spa CBS, Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech oraz Targi Branży Szklarskiej GLASS.

Targi budowalne BUDMA 2013. Budownictwo i architektura
Autor: MTP Sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej