Targi Bud-Gryf & Home 2019 w Szczecinie

2019-03-08 16:52
Targi Bud-Gryf & Home w Szczecinie
Autor: ZSTW Targi Bud-Gryf & Home w Szczecinie

Chociaż targi Bud-Gryf & Home odbędą w Szczecinie 15-17 marca, weźmie w nich udział blisko 150 wystawców z całej Polski, którzy zaprezentują swoje najnowsze produkty oraz trendy zachodzące na rynku budowlanym i wykończeniowym. Wydarzeniom targowym będzie towarzyszyć konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu” współorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

To będzie już 28. edycja targów Bud-Gryf, od roku 2018 ich formuła jest poszerzona o branżę wnętrzarską. Targi Bud-Gryf & Home odbywają się w hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Dla osób w trakcie budowy, remontu czy wykańczania wnętrz, lub dopiero planujących takie przedsięwzięcia, taka impreza to bezcenne źródło informacji czy też uzyskania pomocy w problemie. Wystawcy zaprezentują ofertę skierowaną do osób zainteresowanych budownictwem, nowymi technologiami, materiałami i produktami związanymi z budową,  remontem oraz energią konwencjonalną i odnawialną, będą też wystawcy z ofertą dekoracji, wyposażenia i materiałów wykończeniowych dla domów i mieszkań.

Targi o tzw. zasięgu lokalnym mają również i tę zaletę, że sprzyjają integracji wystawców z klientami, budują regionalne relacje biznesowe. Oprócz konferencji „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu“ będzie działać także Giełda Kooperacyjna, która służy nawiązywaniu kontaktów z potencjalnymi partnerami. Przedsiębiorcy spotykają się i poznają wzajemne oczekiwania podczas wcześniej umówionych 30-minutowych rozmów stolikowych. Po 30 minutach dzwonek informuje o kolejnej rozmowie. Giełda daje uczestnikom możliwość podjęcia pierwszych rozmów z potencjalnymi kooperantami, dostawcami, podwykonawcami, inwestorami i pośrednikami handlowymi. Giełda kooperacyjna organizowana jest przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP.

targi Bud-Gryf & Home w Szczecinie
Autor: ZSTW Bud-Gryf & Home w Szczecinie

Tegoroczną atrakcją targową będzie możliwość spotkania Darka „Stolarza” Wardziaka (jest znany z programów telewizyjnych np. „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej”, „Polowanie na kuchnie”, „Domowe rewolucje”). Pasję do tworzenia rzeczy z drewna odziedziczył po dziadku, a od 20 lat sam wymyśla, projektuje i tworzy meble.

Tradycyjnie już, odwiedzający będą mogli oddawać swoje głosy na najciekawsze stoisko i wziąć udział w konkursie, który zostanie rozstrzygnięty na zakończenie targów. W tym roku postanowiliśmy także zadbać o najmłodszych odwiedzających. W specjalnej strefie dzieci będą mogły spędzić czas na zabawie, przetestować meble do dziecięcych pokojów czy wziąć udział w warsztatach.

Hala Międzynarodowych Targów Szczecińskich znajduje się przy ul. Struga 6/8. Więcej informacji o ofercie i programie Bud-Gryf & Home na www. bud-gryf.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej