Targi Bud-Gryf & Home 2019 w Szczecinie

2019-03-08 16:52
Targi Bud-Gryf & Home w Szczecinie
Autor: ZSTW Targi Bud-Gryf & Home w Szczecinie

Chociaż targi Bud-Gryf & Home odbędą w Szczecinie 15-17 marca, weźmie w nich udział blisko 150 wystawców z całej Polski, którzy zaprezentują swoje najnowsze produkty oraz trendy zachodzące na rynku budowlanym i wykończeniowym. Wydarzeniom targowym będzie towarzyszyć konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu” współorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

To będzie już 28. edycja targów Bud-Gryf, od roku 2018 ich formuła jest poszerzona o branżę wnętrzarską. Targi Bud-Gryf & Home odbywają się w hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Dla osób w trakcie budowy, remontu czy wykańczania wnętrz, lub dopiero planujących takie przedsięwzięcia, taka impreza to bezcenne źródło informacji czy też uzyskania pomocy w problemie. Wystawcy zaprezentują ofertę skierowaną do osób zainteresowanych budownictwem, nowymi technologiami, materiałami i produktami związanymi z budową,  remontem oraz energią konwencjonalną i odnawialną, będą też wystawcy z ofertą dekoracji, wyposażenia i materiałów wykończeniowych dla domów i mieszkań.

Targi o tzw. zasięgu lokalnym mają również i tę zaletę, że sprzyjają integracji wystawców z klientami, budują regionalne relacje biznesowe. Oprócz konferencji „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu“ będzie działać także Giełda Kooperacyjna, która służy nawiązywaniu kontaktów z potencjalnymi partnerami. Przedsiębiorcy spotykają się i poznają wzajemne oczekiwania podczas wcześniej umówionych 30-minutowych rozmów stolikowych. Po 30 minutach dzwonek informuje o kolejnej rozmowie. Giełda daje uczestnikom możliwość podjęcia pierwszych rozmów z potencjalnymi kooperantami, dostawcami, podwykonawcami, inwestorami i pośrednikami handlowymi. Giełda kooperacyjna organizowana jest przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP.

targi Bud-Gryf & Home w Szczecinie
Autor: ZSTW Bud-Gryf & Home w Szczecinie

Tegoroczną atrakcją targową będzie możliwość spotkania Darka „Stolarza” Wardziaka (jest znany z programów telewizyjnych np. „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej”, „Polowanie na kuchnie”, „Domowe rewolucje”). Pasję do tworzenia rzeczy z drewna odziedziczył po dziadku, a od 20 lat sam wymyśla, projektuje i tworzy meble.

Tradycyjnie już, odwiedzający będą mogli oddawać swoje głosy na najciekawsze stoisko i wziąć udział w konkursie, który zostanie rozstrzygnięty na zakończenie targów. W tym roku postanowiliśmy także zadbać o najmłodszych odwiedzających. W specjalnej strefie dzieci będą mogły spędzić czas na zabawie, przetestować meble do dziecięcych pokojów czy wziąć udział w warsztatach.

Hala Międzynarodowych Targów Szczecińskich znajduje się przy ul. Struga 6/8. Więcej informacji o ofercie i programie Bud-Gryf & Home na www. bud-gryf.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej