Szkolenie dla studentów. Rusza "Akademia Murowania" Silka Ytong

2012-03-14 15:05
Akademia Murowania z Silka Ytong
Autor: Silka YTONG Akademia Murowania w Pile

Silka Ytong oraz Xella Polska inicjują kolejne szkolenie w ramach programu edukacyjnego "Akademia Murowania". Szkolenie adresowane jest do uczniów i kadry profesorskiej szkół budowlanych. Przedsięwzięcie promuje profesjonalne murowanie oraz edukację zawodową w budowlance. W ramach programu uczestnicy będą mogli odwiedzić, m.in. zakład Ytong w Ostrołęce.

Silka Ytong i Xella Polska organizują kolejne szkolenie w ramach akcji edukacyjnej "Akademia Murowania". Przedsięwzięcie adresowane jest do wykonawców, uczniów i kadry profesorskiej szkół ponadgimnazjalnych o profilu budowlanym. Tegoroczne szkolenie odbędzie się pod hasłem "Dni ENERGOoszczędności', które odbędą się na wybranych uczelniach wyższych.

Przeczytaj również: Budowa domu a murowanie. Szkolenie dla inwestorów i budowniczych

Szkolenie z murowania i DNI ENERGOoszczędności

W ramach "Akademii Murowania" odbędą się liczne kursy, obejmujące profesjonalne murowanie. Podczas szkolenia przedstawione zostaną liczne prezentacje z materiałów budowlanych. Podczas „Dni ENERGOoszczędności" studenci będą mieli również okazję uczestniczyć w praktycznych pokazach murowania na cienką spoinę, które jest ważnym elementem energooszczędnego wznoszenia ścian. Zajęcia teoretyczne będą prowadzone przez doświadczonych doradców technicznych, a część praktyczną wykwalifikowani instruktorzy SILKA YTONG.

Zgłoś swoją szkołę na szkolenie "Akadamia Murowania" Silka Ytong

Czym jest "Akademia Murowania?"

Akademia Murowania to program edukacyjny stworzony przede wszystkim z myślą o młodzieży. Celem przedsięwzięcia jest zaprezentowanie materiałów budowlanych oraz nowoczesnych technik murarskich. Uczestnicy, którzy biorą udział mają możliwość dowiedzieć się, czym jest murowanie na cienką spoinę, które jest wymogiem energooszczędnego budownictwa. Szkoły budowlane, które zgłoszą się do programu, będa mogły zwiedzić zakład Ytong w Ostrołęce, Pile lub w Miliczu. Warto zaznaczyć, że w zeszłorocznej wiosennej edycji wzięło udział ponad 600 uczniów. "Akademia Murowania" wiosną 2011 roku, odbyła się w 12 polskich miastach. Uczniowie biorący udział w programie, pod okiem profesjonalnych doradców-instruktorów Silka Ytong, mają możliwość nauczyć się jak fachowo murować.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej