Budowa domu a murowanie. Szkolenie dla inwestorów i budowniczych

2012-03-07 11:54
Szkolenie SILKA YTONG - murowanie ścian
Autor: XELLA Polska Sp. z o.o. Murowanie ścian

Na rynku dostępna jest już nowa usługa - szkolenie na budowie, przeznaczone dla inwestorów i budowniczych, których czeka budowa domu w technologii Silka lub Ytong. Inicjatywa propaguje profesjonalne wykonawstwo i energooszczędne budownictwo. Szkolenie dostępne jest na terenie całego kraju.

Profesjonlane wykonawstwo jest niezwykle ważne w procesie budowania domu.

Prawidłowe wymurowanie bloczków wpływa na parametry całego budynku, a precyzyjna realizacja jest najważniejsza dla inwestora indywidualnego na etapie budowy.

Przeczytaj również: Budownictwo zrównoważone. SILKA, czyli bloki z piasku, wapna i wody

 

Szkolenie na budowie dla inwestorów i budowniczych

Szkolenie odbędzie się na docelowej budowie i będzie prowadzone przez instruktorów, którzy specjalizują się w materiałach Silka Ytong oraz mają praktyczne doświadczenie budowlane. Kurs trwa dwie godziny i jest okazją do uzyskania niezbędnej wiedzy z zakresu murowania domu. Szkolenie organizowane jest na terenie całej Polski.

- Murowanie ścian to zadanie, które rzutuje na właściwości i koszty utrzymania całego budynku przez wiele lat – komentuje Michał Jończyk, regionalny dyrektor sprzedaży Xella Polska.

Budowa domu i szkolenie - jak to działa?

Inwestorzy i budowniczy, by wziąć udział w szkoleniu zobowiązani są złożyć zamówienie u organizatora - Xella Polska. W ciągu trzydziestu dni od złożenia kandydatury odbędzie się kurs. Warunkiem koniecznym, który trzeba spełnić, jest "stan zero" budowy włącznie z wykonaną izolacją poziomą pod ściany nadziemia oraz zaopatrzenie placu budowy w wodę i energię elektryczną. Ponadto, inwestor lub budowniczy jest zobowiązany dostarczyć na plac budowy materiały budowlane (zaprawy murarskie, materiały ścienne Silka Ytong).

Murowanie ścian a szkolenie

Inwestorzy i budowniczy mogą wybrać odpowiednie dla siebie szkolenie. Kurs dostępny jest w dwóch opcjach, w zależności od rodzaju murowanej ściany.

  1. Murowanie ścian jednowarstwowych w technologii Ytong
  2. Murowanie ścian wielowarstwowych z ociepleniem w technologiach Silka lub Ytong.

Szkolenie na budowie - więcej >>

System 20 cm - YTONG i SILKA
Autor: XELLA
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej