Budowa domu a murowanie. Szkolenie dla inwestorów i budowniczych

2012-03-07 11:54
Szkolenie SILKA YTONG - murowanie ścian
Autor: XELLA Polska Sp. z o.o. Murowanie ścian

Na rynku dostępna jest już nowa usługa - szkolenie na budowie, przeznaczone dla inwestorów i budowniczych, których czeka budowa domu w technologii Silka lub Ytong. Inicjatywa propaguje profesjonalne wykonawstwo i energooszczędne budownictwo. Szkolenie dostępne jest na terenie całego kraju.

Profesjonlane wykonawstwo jest niezwykle ważne w procesie budowania domu.

Prawidłowe wymurowanie bloczków wpływa na parametry całego budynku, a precyzyjna realizacja jest najważniejsza dla inwestora indywidualnego na etapie budowy.

Przeczytaj również: Budownictwo zrównoważone. SILKA, czyli bloki z piasku, wapna i wody

 

Szkolenie na budowie dla inwestorów i budowniczych

Szkolenie odbędzie się na docelowej budowie i będzie prowadzone przez instruktorów, którzy specjalizują się w materiałach Silka Ytong oraz mają praktyczne doświadczenie budowlane. Kurs trwa dwie godziny i jest okazją do uzyskania niezbędnej wiedzy z zakresu murowania domu. Szkolenie organizowane jest na terenie całej Polski.

- Murowanie ścian to zadanie, które rzutuje na właściwości i koszty utrzymania całego budynku przez wiele lat – komentuje Michał Jończyk, regionalny dyrektor sprzedaży Xella Polska.

Budowa domu i szkolenie - jak to działa?

Inwestorzy i budowniczy, by wziąć udział w szkoleniu zobowiązani są złożyć zamówienie u organizatora - Xella Polska. W ciągu trzydziestu dni od złożenia kandydatury odbędzie się kurs. Warunkiem koniecznym, który trzeba spełnić, jest "stan zero" budowy włącznie z wykonaną izolacją poziomą pod ściany nadziemia oraz zaopatrzenie placu budowy w wodę i energię elektryczną. Ponadto, inwestor lub budowniczy jest zobowiązany dostarczyć na plac budowy materiały budowlane (zaprawy murarskie, materiały ścienne Silka Ytong).

Murowanie ścian a szkolenie

Inwestorzy i budowniczy mogą wybrać odpowiednie dla siebie szkolenie. Kurs dostępny jest w dwóch opcjach, w zależności od rodzaju murowanej ściany.

  1. Murowanie ścian jednowarstwowych w technologii Ytong
  2. Murowanie ścian wielowarstwowych z ociepleniem w technologiach Silka lub Ytong.

Szkolenie na budowie - więcej >>

System 20 cm - YTONG i SILKA
Autor: XELLA
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej