Systemy zabezpieczające okna i drzwi: ruszył konkurs "Mistrz Innowacji Winkhaus"

2012-02-01 11:55
Konkurs mistrz innowacji Winkhaus - laureaci edycji 2011
Autor: Winkhaus Laureaci "Mistrz Innowacji Winkhaus" 2011

Firma Winkhaus produkująca okucia do okien i drzwi ogłosiła trzecią edycję konkursu "Mistrz Innowacji Winkhaus". Przedsięwzięcie adresowane jest do producentów i dystrybutorów stolarki okiennej i drzwiowej. Dla uczestników konkursu organizator przygotował szkolenie. Konkurs potrwa do 1 lutego do 30 września.

Firma Winkhaus produkująca okucia do okien i drzwi zaprasza producentów i dystrybutorów stolarki okiennej i drzwiowej do udziału w trzeciej edycji konkursu "Mistrz Innowacji Winkhaus". Celem konkursu jest promowanie systemów zabezpieczających okna i drzwi.

Przeczytaj również: Drzwi przeciwpożarowe wahadłowe ze Złotym Medalem BUDMA 2012

Szkolenie Winkhaus w ramach programu

Na rynku stolarki okiennej i drzwiowej pojawiły się nowe produkty, które zostały objęte programem "Mistrz Innowacji". W związku z tym, organizator przygotował szkolenie dla tych uczestników konkursu, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat nowych rozwiązań. Szkolenie można odbyć indywidualnie w rydzyńskiej siedzibie firmy oraz za pośrednictwem internetu.

Konkurs Winkhaus

Konkurs "Mistrz Innowacji Winkhaus" został podzielony na trzy etapy, w którym zostaną ocenione trzy segnmmenty produktowe: zamki wielopunktowe, wkładki patentowe i okucia okienne. Przedsięwzięcie potrwa od 1 lutego do 30 września. Trzech laureatów (mała, średnia i duża firma) jury wyłoni do 15 października.

Więcej

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej