Systemy zabezpieczające okna i drzwi: ruszył konkurs "Mistrz Innowacji Winkhaus"

2012-02-01 11:55
Konkurs mistrz innowacji Winkhaus - laureaci edycji 2011
Autor: Winkhaus Laureaci "Mistrz Innowacji Winkhaus" 2011

Firma Winkhaus produkująca okucia do okien i drzwi ogłosiła trzecią edycję konkursu "Mistrz Innowacji Winkhaus". Przedsięwzięcie adresowane jest do producentów i dystrybutorów stolarki okiennej i drzwiowej. Dla uczestników konkursu organizator przygotował szkolenie. Konkurs potrwa do 1 lutego do 30 września.

Firma Winkhaus produkująca okucia do okien i drzwi zaprasza producentów i dystrybutorów stolarki okiennej i drzwiowej do udziału w trzeciej edycji konkursu "Mistrz Innowacji Winkhaus". Celem konkursu jest promowanie systemów zabezpieczających okna i drzwi.

Przeczytaj również: Drzwi przeciwpożarowe wahadłowe ze Złotym Medalem BUDMA 2012

Szkolenie Winkhaus w ramach programu

Na rynku stolarki okiennej i drzwiowej pojawiły się nowe produkty, które zostały objęte programem "Mistrz Innowacji". W związku z tym, organizator przygotował szkolenie dla tych uczestników konkursu, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat nowych rozwiązań. Szkolenie można odbyć indywidualnie w rydzyńskiej siedzibie firmy oraz za pośrednictwem internetu.

Konkurs Winkhaus

Konkurs "Mistrz Innowacji Winkhaus" został podzielony na trzy etapy, w którym zostaną ocenione trzy segnmmenty produktowe: zamki wielopunktowe, wkładki patentowe i okucia okienne. Przedsięwzięcie potrwa od 1 lutego do 30 września. Trzech laureatów (mała, średnia i duża firma) jury wyłoni do 15 października.

Więcej

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej