"Świadome wnętrze" - wykłady dla architektów i projektantów

2012-08-23 14:15
ŚWIADOME WNĘTRZE
Autor: brak danych

Firmy Martela i Rockfon zapraszają architektów i projektantów wnętrz na wykłady z cyklu "Świadome wnętrze". Gościem specjalnym wydarzenia będzie Ole Gustavsen z norweskiej pracowni Snohetta. Pierwsze spotkanie odbędzie się 10 października w Gdańsku. Kolejne - w Warszawie i Łodzi.

Wykłady mają na celu przybliżyć polskim architektom i projektantom wnętrz europejskich trendów w zakresie design’u oraz ułatwić im kontakty z uznanymi, wielokrotnie nagradzanymi, zagranicznymi projektantami wzorów przemysłowych.

Przeczytaj również: "Homplexowe wnętrza 2012" - konkurs dla architektów

Ponadto, podczas spotkań omawiane będzie nowoczesne podejście do tworzenia projektów obiektów komercyjnych. Prelegentami piątej już edycji wydarzenia będą uznani, wielokrotnie nagradzani zagraniczni projektanci i architekci.

Wykłady "Świadome wnętrze" 2012

W tegorocznej edycji wykładów gościem specjalnym będzie Ole Gustavsen z norweskiej pracowni Snohetta, która otrzymała w 2009 roku Nagrodę Mies van der Rohe za Operę Narodową i Balet w Oslo.

Ole Gustavsen, architekt z pracowni Snohetta z Norwegii
Autor: MARTELA Ole Gustavsen z pracowni Snohetta z Norwegii

Ole Gustavsen wygłosi multimedialny wykład pod tytułem „Cyfrowa podróż po architekturze”. Zaprezentuje również uczestnikom wykładów nowatorskie projekty, wizjonerskie pomysły oraz podzieli się problemami, z którymi pracownia Snohetta musiała się zmierzyć w trakcie realizacji projektów. W tym roku wykłady odbędą się:

  • 10 października - Gdańsk,
  • 11 października - Warszawa,
  • 12 października - Łódź.

Przedsięwzięcie zostało objęte Patronatem Honorowym przez SARP, Krajową Izbę Architektów oraz Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej