Superdekarze 2011 wybrani

2012-03-07 10:13
Gala SUPERDEKARZ 2011
Autor: Monier Braas Sp. z o.o. p. Marian Maciejasz - Superdekarz 2011

Za nami trzecia edycja ogólnopolskiego programu branżowego Superdekarz. W wydarzeniu organizowanym przez Monier Braas, wzięło udział blisko 900 dekarzy, a 100 najlepszych spotkało się na uroczystej Gali Superdekarz 2011, która odbyła się 2 marca w warszawskim Hotelu Sofitel Victoria.

Gala Superdekarz 2011 była zakończeniem trwającaj od 15 grudnia ubiegłego roku, trzeciej edycji programu Superdekarz, której inicjatorem jest Monier Braas.

Przeczytaj również: Braas i RuppCeramika jedną marką

Czym jest program Superdekarz?

Program superdekarz firma Monier Braas organizuje od 2009 roku. Inicjatywa skupia dekarzy z całej Polski, a poprzez udział w programie dekarze mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności praktycznych, jak i tych związanych z prowadzeniem własnej działalności.
Fachowcy rywalizują o statuetkę Superdekarza regionu oraz Superdekarza roku. Ponadto, uczestnicy walczą o jedno ze stu miejsc na wielkiej Gali Finałowej, by móc dołączyć do grona Superdekarzy. W tegorocznej edycji wzięło udział 900 fachowców. Warto zaznaczyć, że w pierwszej edycj (w 2009 roku) wzięło udział o połowę mniej uczestników. Program Superdekarz to nie tylko rywalizacja o największą liczbę punktów, ale także dostęp do branżowych informacji, nowinek technologicznych, czy szkoleń. Zarejestrowani na portalu dekarze dowiadują się o nowościach rynkowych patrona programu firmy Braas, mogą też uczestniczyć w specjalnie dla nich przygotowanych promocjach. Superdekarz, poza wymiarem zawodowym, to również forma zabawy w duchu społecznościowym – okazja do zdobycia wielu atrakcyjnych nagród, jak choćby bilety na mecze UEFA EURO 2012. Platformą do komunikacji z dekarzami jest strona www.superdekarz.pl, która pełni również funkcję przewodnika dla inwestorów, jak znaleźć najlepszych dekarzy w regionie.

Gala SUPERDEKARZ 2011
Autor: Monier Braas Sp. z o.o. Laureaci programu Superdekarz 2011

Superdekarz 2011 - laureaci

Najlepszych fachowców za 2011 roku, wyłoniono w kilku regionach. Po raz trzeci statuetkę Superdekarza Roku, a wraz z nią Superdekarskiego Mastera odebrał pan Marian Maciejasz ze Świdnicy. Drugi był pan Cezary Gozdera ze Szczecina, a trzecie miejsce na podium zajął pan Łukasz Budzyński z Gniezna. Superdekarzami Regionu zostałi: Jacek Święty z Nowego Gulczewa, Roman Dyduch z Orzesza, Grzegorz Średniawa z Charzewic, Henryk Labisz z Opola, Andrzej Pietraczyk z Jabłonnej, Andrzej Białczak z Luzina i Zbigniew Gozdur ze Zwolenia. Tematem tegorocznej Gali była ulubiona dyscyplina sportowa dekarzy – piłka nożna, pod hasłem której upłynęła również trzecia edycja programu. Uroczystość odbyła się 2 marca w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej