Superdekarze 2011 wybrani

2012-03-07 10:13
Gala SUPERDEKARZ 2011
Autor: Monier Braas Sp. z o.o. p. Marian Maciejasz - Superdekarz 2011

Za nami trzecia edycja ogólnopolskiego programu branżowego Superdekarz. W wydarzeniu organizowanym przez Monier Braas, wzięło udział blisko 900 dekarzy, a 100 najlepszych spotkało się na uroczystej Gali Superdekarz 2011, która odbyła się 2 marca w warszawskim Hotelu Sofitel Victoria.

Gala Superdekarz 2011 była zakończeniem trwającaj od 15 grudnia ubiegłego roku, trzeciej edycji programu Superdekarz, której inicjatorem jest Monier Braas.

Przeczytaj również: Braas i RuppCeramika jedną marką

Czym jest program Superdekarz?

Program superdekarz firma Monier Braas organizuje od 2009 roku. Inicjatywa skupia dekarzy z całej Polski, a poprzez udział w programie dekarze mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności praktycznych, jak i tych związanych z prowadzeniem własnej działalności.
Fachowcy rywalizują o statuetkę Superdekarza regionu oraz Superdekarza roku. Ponadto, uczestnicy walczą o jedno ze stu miejsc na wielkiej Gali Finałowej, by móc dołączyć do grona Superdekarzy. W tegorocznej edycji wzięło udział 900 fachowców. Warto zaznaczyć, że w pierwszej edycj (w 2009 roku) wzięło udział o połowę mniej uczestników. Program Superdekarz to nie tylko rywalizacja o największą liczbę punktów, ale także dostęp do branżowych informacji, nowinek technologicznych, czy szkoleń. Zarejestrowani na portalu dekarze dowiadują się o nowościach rynkowych patrona programu firmy Braas, mogą też uczestniczyć w specjalnie dla nich przygotowanych promocjach. Superdekarz, poza wymiarem zawodowym, to również forma zabawy w duchu społecznościowym – okazja do zdobycia wielu atrakcyjnych nagród, jak choćby bilety na mecze UEFA EURO 2012. Platformą do komunikacji z dekarzami jest strona www.superdekarz.pl, która pełni również funkcję przewodnika dla inwestorów, jak znaleźć najlepszych dekarzy w regionie.

Gala SUPERDEKARZ 2011
Autor: Monier Braas Sp. z o.o. Laureaci programu Superdekarz 2011

Superdekarz 2011 - laureaci

Najlepszych fachowców za 2011 roku, wyłoniono w kilku regionach. Po raz trzeci statuetkę Superdekarza Roku, a wraz z nią Superdekarskiego Mastera odebrał pan Marian Maciejasz ze Świdnicy. Drugi był pan Cezary Gozdera ze Szczecina, a trzecie miejsce na podium zajął pan Łukasz Budzyński z Gniezna. Superdekarzami Regionu zostałi: Jacek Święty z Nowego Gulczewa, Roman Dyduch z Orzesza, Grzegorz Średniawa z Charzewic, Henryk Labisz z Opola, Andrzej Pietraczyk z Jabłonnej, Andrzej Białczak z Luzina i Zbigniew Gozdur ze Zwolenia. Tematem tegorocznej Gali była ulubiona dyscyplina sportowa dekarzy – piłka nożna, pod hasłem której upłynęła również trzecia edycja programu. Uroczystość odbyła się 2 marca w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej