STEICO przekazuje pieniądze dla pomorskich szpitali

2020-04-06 18:17
System STEICO
Autor: STEICO

STEICO solidaryzuje się z lekarzami i przekazuje 300 000 zł na wsparcie opieki zdrowotnej w regionie. Pieniądze zostaną przeznaczone między innymi na zakup sprzętu technicznego oraz odzieży ochronnej.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Firma STEICO przekazuje 300 000 zł na wsparcie opieki zdrowotnej w regionie: 200 000 zł trafi do szpitala w Czarnkowie oraz 100 000 zł do szpitala w Starogardzie Gdańskim.

Zatrudniamy ponad 1600 pracowników w naszych zakładach w Czarnkowie i Czarnej Wodzie, którzy mieszkają z rodzinami w okolicy i są częścią społeczności lokalnej. W tych trudnych czasach, jesteśmy zaangażowani we wspieranie opieki zdrowotnej w regionie. Darowizna ta, to również sygnał, który chcemy wysyłać do firm z naszej branży, jako apel o solidarność i spójność w czasach pandemii, powiedział Andrzej Gajewski, wiceprezes zakładu STEICO w Czarnkowie.

Grupa STEICO opracowuje, produkuje i dystrybuuje ekologiczne materiały budowlane z odnawialnych surowców. Światowy lider w segmencie materiałów termoizolacyjnych z włókien drzewnych jest także dostawcą innowacyjnych systemów dla ekologicznego budownictwa.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej