Stadion Narodowy: za 150 dni otwarcie?

2011-04-01 17:48
Budowa Stadionu Narodowego w Warszawie
Autor: NCS

Znamy datę otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie. Dokładnie za 150 dni, 27 sierpnia br. o godzinie 20.00, na stadionie 55 tysięcy widzów doświadczy niesamowitej energii, "Energii pokoleń"! Czas do imprezy odliczać będzie specjalnie do tego przygotowany zegar. Tymczasem...

Tymczasem w niektórych mediach ukazały się informacje, że Stadion Narodowy nie będzie gotowy na czas. Z anonimowych wypowiedzi kilku podwykonawców wynika, że na obiekcie są opóźnienia niemożliwe już do nadrobienia. Stadion nie będzie gotowy w czerwcu w zakresie, a jakim zobowiązaliśmy się UEFA. Zapytaliśmy o te doniesienia rzecznika spółki Narodowe Centrum Sportu, ale na razie odpowiedzi brak.

Zobacz także: Most Północny powinien być na czas

Wobec tych doniesień zachowujemy optymizm - oficjalna ceremonia otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie, której scenariusz został wyłoniony w drodze ogólnopolskiego konkursu, będzie niepowtarzalnym widowiskiem, pełnym zaskakujących efektów specjalnych, niesamowitej choreografii i muzyki, na miarę tego nowoczesnego i wyjątkowego Stadionu. Będzie to niezapomniany spektakl, podczas którego wytworzy się niezwykła energia, nawiązując do hasła imprezy: "Energia Pokoleń - spektakl o pasji, marzeniach i emocjach".

W komunikacie NCS o tym wydarzenieu czytamy: "Będzie to innowacyjne widowisko, które zmieni Stadion Narodowy w arenę tętniącą życiem, na której rozegra się historia pełna radości, namiętności i pasji tworzenia, opowiedziana za pomocą harmonijnie połączonych obrazów i dźwięków..."

I tak ma być!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej