PTAK Warsaw Expo szyje maseczki dla wszystkich Polaków

2020-04-01 15:15
Ptak Warsaw Expo
Autor: Ptak Warsaw Expo Hala Ptak Warsaw Expo

PTAK Warsaw Expo włączył się do walki z koronawirusem również poprzez akcję szycia maseczek na dużą skalę. Przypomnijmy, że centrum zaoferowało też swoje ogromne hale na stworzenie tymczasowego szpitala polowego w przypadku sytuacji kryzysowej.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

PTAK Warsaw Expo postanowił jeszcze intensywniej pomóc w walce z koronawirusem. Po wstępnych konsultacjach z polskim rządem, postanowił rozpocząć produkcję maseczek ochronnych na dużą skalę. Ich produkcja odbywać się będzie w obiekcie PTAKA w Rzgowie.

Przedstawiciele PTAK Warsaw Expo poinformowali też, że planują zaangażować w projekt szwalnie z całej Polski. Zachęcają wszystkich przedsiębiorców do kontaktu i podjęcia współpracy w ramach produkcji maseczek ochronnych.

Zainteresowane firmy mogą kontaktować się pod adresem a.wieder@warsawexpo.eu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej