PTAK Warsaw Expo szyje maseczki dla wszystkich Polaków

2020-04-01 15:15
Ptak Warsaw Expo
Autor: Ptak Warsaw Expo Hala Ptak Warsaw Expo

PTAK Warsaw Expo włączył się do walki z koronawirusem również poprzez akcję szycia maseczek na dużą skalę. Przypomnijmy, że centrum zaoferowało też swoje ogromne hale na stworzenie tymczasowego szpitala polowego w przypadku sytuacji kryzysowej.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

PTAK Warsaw Expo postanowił jeszcze intensywniej pomóc w walce z koronawirusem. Po wstępnych konsultacjach z polskim rządem, postanowił rozpocząć produkcję maseczek ochronnych na dużą skalę. Ich produkcja odbywać się będzie w obiekcie PTAKA w Rzgowie.

Przedstawiciele PTAK Warsaw Expo poinformowali też, że planują zaangażować w projekt szwalnie z całej Polski. Zachęcają wszystkich przedsiębiorców do kontaktu i podjęcia współpracy w ramach produkcji maseczek ochronnych.

Zainteresowane firmy mogą kontaktować się pod adresem a.wieder@warsawexpo.eu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej