Informator Budowlany 2020. Zobacz, co nowego w branży

2019-10-16 9:40 Redakcja
Informator Budowlany 2020
Autor: Redakcja Najnowsze wydanie – Informator Budowlany 2020

Informator Budowlany to ponad 500 stron rzetelnych informacji z rynku budowlanego. Z końcem roku ukaże się jego nowe wydanie. Informator to m.in. najnowsza oferta firm z branży, artykuły poradnikowe, prezentacje obiektów referencyjnych.

Informator Budowlany – już 25 lat na rynku

Informatory to profesjonalne tytuły obecne na rynku od 25 lat. Przez lata ich ukazywania się poruszano w nich zagadnienia dotyczące kwestii istotnych dla branży budowlanej w danym czasie i jednocześnie przekazywano je w formie dostosowanej do zmieniających się realiów rynku i oczekiwań czytelników.
W tym roku, odpowiadając na potrzeby odbiorców Informatora Budowlanego, do najnowszego wydania przygotowana została rozszerzona część merytoryczna skierowana do dwóch grup zawodowych – brukarzy i glazurników.

Informator Budowlany-murator składa się z trzech tomów:

  •  „Konstrukcje, Izolacje, Chemia Wykończenie” poświęcony jest wyrobom konstrukcyjnym, materiałom izolacyjnym, chemii budowlanej, materiałom wykończeniowym oraz narzędziom i sprzętowi budowlanemu;
  • „Pokrycia Dachowe i Akcesoria” to tytuł, który prezentuje zagadnienia dotyczące pokryć dachowych i akcesoriów, a także folii i membran dachowych, systemów rynnowych, narzędzi, sprzętu dekarskiego oraz BHP;
  • „Stolarka Otworowa i Akcesoria” to publikacja poświęcona fasadom, oknom, drzwiom, okuciom i akcesoriom oraz bramom garażowym i przemysłowym.

Informatory 2020 – co w nich znajdziesz?

Trzonem Informatora Budowlanego są prezentacje firm uporządkowane według określonych działów tematycznych, a także rzeczowe, merytoryczne artykuły poruszające zagadnienia istotne dla danej branży. Ich dopełnienie stanowią informacje o produktach polecanych przez producentów oraz wykazy firm działających w danej branży. Wśród artykułów przygotowywanych przez specjalistów polecamy ciekawe treści w formie poradników dla brukarzy i glazurników, zamieszczone w tomie „Konstrukcje, Izolacje, Chemia, Wykończenie”. W Informatorach znajdziemy również teksty dotyczące m.in. dziennika budowy, ocieplenia budynku, monitorowania obciążenia dachu śniegiem, narzędzi dekarskich, a także nowoczesnych rozwiązań dotyczących okuć, bram garażowych czy maszyn do produkcji i montażu stolarki.

>>> Zamów już teraz <<<

Telefoniczne Biuro Obsługi Klientów
jesteśmy do dyspozycji pod nr telefonu
(22) 59 05 555 – od poniedziałku do piątku,
w godz. 08:00–16:00

Oprócz tego można kontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: klienci@grupazpr.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej