Poradniki dla profesjonalistów. Informator Budowlany-murator 2021

2019-10-16 9:40 Redakcja
Informator Budowlany-murator 2021
Autor: Redakcja Najnowsze wydanie – Informator Budowlany-murator 2021

„Informator Budowlany-murator” to ceniony tytuł w branży budowlanej. Jego najnowsze wydanie pojawi się w sprzedaży przed końcem roku!

Informator Budowlany – poradniki dla profesjonalistów!

Informator Budowlany jest obecny na rynku od 26 lat. To tytuł kierowany do profesjonalistów, m.in. do fachowców, wykonawców branżowych, inżynierów czy architektów. Stanowi źródło informacji z branży budowlanej. Zawiera artykuły i poradniki dotyczące rozwiązań technicznych, technologicznych i materiałowych. Pozwala zapoznać się z obowiązującymi regulacjami prawnymi, a także ofertą firm działających na rynku.

Informator Budowlany to komplet trzech tematycznych tomów

Informator Budowlany, charakteryzujący się nowoczesną szatą graficzną, starannym opracowaniem edytorskim i czytelnym układem treści, składa się z trzech tomów tematycznych, które tworzą kompleksowy przewodnik po rynku budowlanym, niezbędny w pracy każdego specjalisty:

Zakup Informatora Budowlanego-murator 2021

Informator Budowlany-murator 2021 jest dostępny w wersji drukowanej, a także cyfrowej. Możliwy jest zakup zarówno pojedynczych tomów tematycznych, jak i kompletu trzech publikacji w atrakcyjnej cenie.

Zobacz wersję DEMO

Informator Budowlany-murator 2021

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej