PORTA DRZWI wspiera szpital w Wejherowie

2020-04-01 10:26
porta drzwi
Autor: PORTA DRZWI PORTA DRZWI przyłącza się do walki z koronawirusem

Firma PORTA DRZWI także nie pozostaje obojętna na obecną sytuację. Zarząd PORTA KMI POLAND od wielu lat wspiera szpital w Wejherowie, ale teraz pomoc jest potrzebna bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Zarząd PORTA KMI POLAND podjął decyzję o zorganizowaniu akcji pomocowej dla szpitala w Wejherowie. Szpital został wyznaczony na jedną z czterech jednostek w województwie pomorskim do przyjęcia i leczenia osób zarażonych wirusem COVID-19.

Spółka wsparła placówkę finansowo i rzeczowo. Przekazane respirator oraz pieniądze na zakup specjalistycznych masek pozwolą szpitalowi realizować wyznaczone cele w walce z epidemią.

Firma jest świadoma jak istotna jest ochrona zdrowia personelu medycznego, walczącego o zdrowie i życie pacjentów, którzy zostaną przyjęci na oddział zakaźny. Zarząd spółki podjął też decyzję o stałym monitorowaniu sytuacji i reagowaniu na bieżąco na kolejne potrzeby szpitala.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej