PORTA DRZWI wspiera szpital w Wejherowie

2020-04-01 10:26
porta drzwi
Autor: PORTA DRZWI PORTA DRZWI przyłącza się do walki z koronawirusem

Firma PORTA DRZWI także nie pozostaje obojętna na obecną sytuację. Zarząd PORTA KMI POLAND od wielu lat wspiera szpital w Wejherowie, ale teraz pomoc jest potrzebna bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Zarząd PORTA KMI POLAND podjął decyzję o zorganizowaniu akcji pomocowej dla szpitala w Wejherowie. Szpital został wyznaczony na jedną z czterech jednostek w województwie pomorskim do przyjęcia i leczenia osób zarażonych wirusem COVID-19.

Spółka wsparła placówkę finansowo i rzeczowo. Przekazane respirator oraz pieniądze na zakup specjalistycznych masek pozwolą szpitalowi realizować wyznaczone cele w walce z epidemią.

Firma jest świadoma jak istotna jest ochrona zdrowia personelu medycznego, walczącego o zdrowie i życie pacjentów, którzy zostaną przyjęci na oddział zakaźny. Zarząd spółki podjął też decyzję o stałym monitorowaniu sytuacji i reagowaniu na bieżąco na kolejne potrzeby szpitala.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej