Poradniki Muratorplus. Budowa i Muratorplus. Stolarka Otworowa 2023 już w sprzedaży!

2022-12-15 15:11
Poradniki Muratorplus już w sprzedaży!
Autor: Redakcja Muratorplus

W sprzedaży ukazały się poradniki Muratorplus. Budowa i Muratorplus. Stolarka Otworowa - tytuły dla specjalistów z branży budowlanej.

Poradniki Muratorplus – publikacje dla profesjonalistów!

Muratorplus. Budowa i Muratorplus. Stolarka Otworowa to tytuły kierowane do profesjonalistów, m.in. do fachowców, wykonawców branżowych, inżynierów czy architektów. Stanowią źródło informacji z branży budowlanej. Zawierają artykuły i poradniki dotyczące rozwiązań technicznych, technologicznych i materiałowych. Pozwalają zapoznać się z obowiązującymi regulacjami prawnymi, a także ofertą firm działających na rynku.

Poradniki Muratorplus to komplet dwóch tematycznych tomów

Muratorplus. Budowa i Muratorplus. Stolarka Otworowa wyróżniają się nowoczesną szatą graficzną, starannym opracowaniem edytorskim i czytelnym układem treści. Składa się z trzech tomów tematycznych, które tworzą kompleksowy przewodnik po rynku budowlanym, niezbędny w pracy każdego specjalisty:

  • Muratorplus. Budowa – poświęcony jest wyrobom konstrukcyjnym, materiałom izolacyjnym, chemii budowlanej, materiałom wykończeniowym, pokryciom dachowych i akcesoriom, foliom oraz membranom dachowych, systemom rynnowym, oraz narzędziom i sprzętowi budowlanemu oraz BHP;
  • Muratorplus. Stolarka Otworowa – dotyczy okien, drzwi i akcesoriów, fasad, a także bram garażowym i przemysłowym.

Zakup poradników Muratorplus 2023

Muratorplus. Budowa i Muratorplus. Stolarka Otworowa 2023 są dostępne w wersji drukowanej, a także cyfrowej. Możliwy jest zakup zarówno pojedynczych tomów tematycznych, jak i kompletu dwóch publikacji w atrakcyjnej cenie.

Sprawdź ofertę wybranych firm.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej