Poradniki Muratorplus. Budowa i Muratorplus. Stolarka Otworowa 2023 już w sprzedaży!

2022-12-15 15:11
Poradniki Muratorplus już w sprzedaży!
Autor: Redakcja Muratorplus

W sprzedaży ukazały się poradniki Muratorplus. Budowa i Muratorplus. Stolarka Otworowa - tytuły dla specjalistów z branży budowlanej.

Poradniki Muratorplus – publikacje dla profesjonalistów!

Muratorplus. Budowa i Muratorplus. Stolarka Otworowa to tytuły kierowane do profesjonalistów, m.in. do fachowców, wykonawców branżowych, inżynierów czy architektów. Stanowią źródło informacji z branży budowlanej. Zawierają artykuły i poradniki dotyczące rozwiązań technicznych, technologicznych i materiałowych. Pozwalają zapoznać się z obowiązującymi regulacjami prawnymi, a także ofertą firm działających na rynku.

Poradniki Muratorplus to komplet dwóch tematycznych tomów

Muratorplus. Budowa i Muratorplus. Stolarka Otworowa wyróżniają się nowoczesną szatą graficzną, starannym opracowaniem edytorskim i czytelnym układem treści. Składa się z trzech tomów tematycznych, które tworzą kompleksowy przewodnik po rynku budowlanym, niezbędny w pracy każdego specjalisty:

  • Muratorplus. Budowa – poświęcony jest wyrobom konstrukcyjnym, materiałom izolacyjnym, chemii budowlanej, materiałom wykończeniowym, pokryciom dachowych i akcesoriom, foliom oraz membranom dachowych, systemom rynnowym, oraz narzędziom i sprzętowi budowlanemu oraz BHP;
  • Muratorplus. Stolarka Otworowa – dotyczy okien, drzwi i akcesoriów, fasad, a także bram garażowym i przemysłowym.

Zakup poradników Muratorplus 2023

Muratorplus. Budowa i Muratorplus. Stolarka Otworowa 2023 są dostępne w wersji drukowanej, a także cyfrowej. Możliwy jest zakup zarówno pojedynczych tomów tematycznych, jak i kompletu dwóch publikacji w atrakcyjnej cenie.

Sprawdź ofertę wybranych firm.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej