Pobierz najnowsze wydanie „Obiektów Komercyjnych”

2021-11-05 9:24
Obiekty Komercyjne 2021/22
Autor: redakcja Informatorów Obiekty Komercyjne 2021/22

W każdym obszarze działalności inwestycyjnej, w tym również na rynku nieruchomości komercyjnych bardzo istotne są kwestie związane z wdrażaniem nowoczesnych technologii i rozwiązań, zarówno w zakresie wznoszenia budynków, jak i ich eksploatacji czy zarządzania nimi. Nasza nowa publikacja dotyczy wyłącznie obiektów komercyjnych, m.in. biurowców, galerii handlowych, hoteli, hal produkcyjnych, i przedstawia specjalistyczną wiedzę branżową przydatną przy ich projektowaniu oraz użytkowaniu.

„Obiekty Komercyjne” zawierają wiele ciekawych artykułów merytorycznych oraz prezentacji produktów i usług związanych z planowaniem, projektowaniem, wznoszeniem i zarządzaniem tego typu obiektami. W tegorocznym wydaniu poruszone zostały zagadnienia istotne zarówno dla potencjalnych inwestorów, wykonawców jak i projektantów. Dotyczą one m.in. nowoczesnych wdrożeń OZE w obiektach komercyjnych, innowacyjnych technologii związanych z projektowaniem nowoczesnych elewacji, rolą światła naturalnego w budynkach komercyjnych, akustyką drzwi. Z publikacji można się również dowiedzieć, jak wyposażyć przestrzeń wspólną w pomieszczeniach sanitarnych z uwzględnieniem projektowania uniwersalnego, a także jak kształtować funkcjonalne i przyjazne otoczenie budynków biurowych. Inne zagadnienia poruszane w artykułach związane są z zapewnieniem odpowiedniej wentylacji, oświetlenia, ochrony przeciwpożarowej oraz kontroli dostępu w obiektach komercyjnych.

Ww. tematy opracowywane są przez specjalistów, pracowników biur projektowych i uczelni wyższych. Ponadto w publikacji znajdują się prezentacje oferty producentów z branży. Jest to zatem przestrzeń, w której potencjalny inwestor, projektant czy wykonawca może zgłębić interesujące go zagadnienia, jak również poznać firmy zajmujące się wznoszeniem i wyposażeniem obiektów komercyjnych.

Pobierz najnowsze wydanie „Obiektów Komercyjnych”.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej