Pekabex także wspiera walkę z koronawirusem

2020-04-07 18:39
Pekabex wspiera szpitale
Autor: Pekabex

Środki ochrony od Pekabex trafią do szpitali na terenie całej Polski. W marcu pierwsza pomoc od Pekabex trafiła do Zespołu Ratownictwa Medycznego w Pruszczu Gdańskim.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Firma Pekabex przekazała 2000 maseczek medycznych FFP2, a także kombinezony medyczne dla szpitali na terenie całej Polski.

W marcu pierwsza pomoc od Pekabex trafiła do Zespołu Ratownictwa Medycznego w Pruszczu Gdańskim - środki do dezynfekcji powierzchni, środki do dezynfekcji rąk, środki ochrony osobistej: okulary i przyłbice.

Pekabex to wiodący wytwórca konstrukcji prefabrykowanych w Polsce. Produkuje elementy zbrojone tradycyjnie oraz nowoczesne elementy strunobetonowe wykorzystywane w budownictwie wielkokubaturowym (np. hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi), inżynieryjnym (np. mosty, tunele), a także na potrzeby projektów nietypowych. Pekabex oferuje produkty standardowe, a także realizuje specjalne zamówienia oparte na indywidualnych projektach. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej