Pekabex także wspiera walkę z koronawirusem

2020-04-07 18:39
Pekabex wspiera szpitale
Autor: Pekabex

Środki ochrony od Pekabex trafią do szpitali na terenie całej Polski. W marcu pierwsza pomoc od Pekabex trafiła do Zespołu Ratownictwa Medycznego w Pruszczu Gdańskim.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Firma Pekabex przekazała 2000 maseczek medycznych FFP2, a także kombinezony medyczne dla szpitali na terenie całej Polski.

W marcu pierwsza pomoc od Pekabex trafiła do Zespołu Ratownictwa Medycznego w Pruszczu Gdańskim - środki do dezynfekcji powierzchni, środki do dezynfekcji rąk, środki ochrony osobistej: okulary i przyłbice.

Pekabex to wiodący wytwórca konstrukcji prefabrykowanych w Polsce. Produkuje elementy zbrojone tradycyjnie oraz nowoczesne elementy strunobetonowe wykorzystywane w budownictwie wielkokubaturowym (np. hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi), inżynieryjnym (np. mosty, tunele), a także na potrzeby projektów nietypowych. Pekabex oferuje produkty standardowe, a także realizuje specjalne zamówienia oparte na indywidualnych projektach. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej