Nowe mieszkania w Poznaniu. Osiedle mieszkaniowe Pod Klonami ma zapewnione finansowanie

2012-02-21 15:55
OsiedleMałe Naramowice, kompleks mieszkaniowy Pod klonami
Autor: Echo Investment SA Osiedle mieszkaniowe Pod Klonami

Echo Investment podpisał umowę na finansowanie inwestycji mieszkaniowej jaką realizuje w Poznaniu. Środków na wybudowanie kompleksu Pod Klonami (Małe Naramowice), w kwocie blisko 30 mln złotych udzielił Banko PKO SA. Osiedle mieszkaniowe ma zostać wybudowane do stycznia 2013 roku.

Umowa o finansowanie inwestycji pomiędzy Echo Investment, a Bankiem PKO SA została podpisana 17 lutego. Wartość umowy kredytowej opiewa na 29,9 mln złotych. Dzięki pozyskanym środkom deweloper wybuduje kolejne mieszkania w Poznaniu. Inwestycja Pod Klonami realizowana jest w ramach projektu Małe Naramowice.

Przeczytaj również: Skąd wziąć pieniądze na finansowanie inwestycji? Konferencja dla deweloperów

Nowe mieszkania w Poznaniu

W ramach drugiego etapu realizacji Echo Investment wybuduje kameralne osiedle mieszkaniowe Pod Klonami, które będzie tworzyło 145 mieszkań i 35 dwukondygnacyjnych domów. Mieszkania o powierzchni od 47 do 11 m2, będą rozmieszczone w dziesięciu czterokondygnacyjnych budynkach. Każde mieszkanie będzie wyposażone w balkon lub loggię, a lokalne znajdujące się na parterze będą miały tarasy. Osiedle Pod Klonami, to kompleks kilkurodzinnych willi miejskich oraz domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i własnego układu komunikacyjnego. Obiekt charakteryzuje niska zabudowa. Inwestycja Pod Klonami realizowana jest etapami, w południowo-wschodniej części miasta. Osiedle Pod Klonami jest kontynuacją przedsięwzięcia, którego głównyą ideą jest połączenie funkcjonalności dużej aglomeracji z urokami mieszkania pod miastem. Dotychczas Echo Investment zrealizował trzy z nich: Małe Naramowice I, Małe Naramowice II oraz Małe Naramowice Rynek. Generalnym wykonawcą kompleksu Pod Klonami jest Eiffage Budownictwo Mitex.

Osiedle mieszkaniowe Pod Klonami

Nazwa: Osiedle mieszkaniowe Pod Klonami (Małe Naramowice)
Lokalizacja: Poznań, ul. Rubież i Czarnucka (Naramowice) woj. wielkopolskie
liczba mieszkań: 145
stan inwestycji: planowana
realizacja: 2013

Inwestor: Echo Investment SA
Projekt architektoniczny: Archikwadrat Sp. z o.o.
Generalny wykonawca: Eiffage Budownictwo Mitex.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej