Nowe mieszkania w Poznaniu. Osiedle mieszkaniowe Pod Klonami ma zapewnione finansowanie

2012-02-21 15:55
OsiedleMałe Naramowice, kompleks mieszkaniowy Pod klonami
Autor: Echo Investment SA Osiedle mieszkaniowe Pod Klonami

Echo Investment podpisał umowę na finansowanie inwestycji mieszkaniowej jaką realizuje w Poznaniu. Środków na wybudowanie kompleksu Pod Klonami (Małe Naramowice), w kwocie blisko 30 mln złotych udzielił Banko PKO SA. Osiedle mieszkaniowe ma zostać wybudowane do stycznia 2013 roku.

Umowa o finansowanie inwestycji pomiędzy Echo Investment, a Bankiem PKO SA została podpisana 17 lutego. Wartość umowy kredytowej opiewa na 29,9 mln złotych. Dzięki pozyskanym środkom deweloper wybuduje kolejne mieszkania w Poznaniu. Inwestycja Pod Klonami realizowana jest w ramach projektu Małe Naramowice.

Przeczytaj również: Skąd wziąć pieniądze na finansowanie inwestycji? Konferencja dla deweloperów

Nowe mieszkania w Poznaniu

W ramach drugiego etapu realizacji Echo Investment wybuduje kameralne osiedle mieszkaniowe Pod Klonami, które będzie tworzyło 145 mieszkań i 35 dwukondygnacyjnych domów. Mieszkania o powierzchni od 47 do 11 m2, będą rozmieszczone w dziesięciu czterokondygnacyjnych budynkach. Każde mieszkanie będzie wyposażone w balkon lub loggię, a lokalne znajdujące się na parterze będą miały tarasy. Osiedle Pod Klonami, to kompleks kilkurodzinnych willi miejskich oraz domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i własnego układu komunikacyjnego. Obiekt charakteryzuje niska zabudowa. Inwestycja Pod Klonami realizowana jest etapami, w południowo-wschodniej części miasta. Osiedle Pod Klonami jest kontynuacją przedsięwzięcia, którego głównyą ideą jest połączenie funkcjonalności dużej aglomeracji z urokami mieszkania pod miastem. Dotychczas Echo Investment zrealizował trzy z nich: Małe Naramowice I, Małe Naramowice II oraz Małe Naramowice Rynek. Generalnym wykonawcą kompleksu Pod Klonami jest Eiffage Budownictwo Mitex.

Osiedle mieszkaniowe Pod Klonami

Nazwa: Osiedle mieszkaniowe Pod Klonami (Małe Naramowice)
Lokalizacja: Poznań, ul. Rubież i Czarnucka (Naramowice) woj. wielkopolskie
liczba mieszkań: 145
stan inwestycji: planowana
realizacja: 2013

Inwestor: Echo Investment SA
Projekt architektoniczny: Archikwadrat Sp. z o.o.
Generalny wykonawca: Eiffage Budownictwo Mitex.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej