Skąd wziąć pieniądze na finansowanie inwestycji? Konferencja dla deweloperów

2012-02-16 14:07
Budowa osiedla Gemini nr 2.jpg
Autor: brak danych

Skąd brać środki na finansowanie inwestycji, działalność deweloperska w świetle nowej ustawy o ochronie praw nabywców, na co powinien uważać deweloper w kontaktach z wykonawcami i projektantem? Te i inne zagadnienia będą tematem konferencji "Rozwój firmy deweloperskiej - skąd wziąć kapitał i jak uniknąć ryzyk", która odbędzie się 22-23 lutego we Wrocławiu.

Konferencja "Rozwój firmy deweloperskiej - skąd wziąć kapitał i jak uniknąć ryzyk" skierowana jest do deweloperów oraz firm planujących rozpocząć działalność deweloperską. Uczestnicy spotkania dowiedzą się między innymi, jakie są możliwości pozyskiwania pieniędzy na finansowanie inwestycji, czym są obligacje i jak je wprowadzić na rynek. Czy członkowie zarządu, rady nadzorczej i wspólników spółki deweloperskiej odpowiadają swoim majątkiem za błędy dewelopera oraz w jaki sposób deweloper może ograniczyć ryzyko niewypłacalności.

Deweloper w zgodzie z prawem

Na konferencji pojawią się też tematy prawne. Będzie się można dowiedzieć, czego mogą domagać się kupujący mieszkania oraz jak powinna wyglądać pozbawioną wad umowa z konsumentem. Ciekawie zapowiada się też prezentacja zmian (i ich konsekwencji) w działalności firm deweloperskich, które wymusza nowa Ustawa o ochronie praw nabywców, tzw. ustawa deweloperska.

Będą również zagadnienia poruszające kwestie współpracy dewelopera z projektantem (m.in. jak podpisać dobrą umowę i jaka jest odpowiedzialność autorów projektu za zrealizowaną inwestycję) i wykonawczą (np. na co uważać przy podpisywaniu kontraktu z firmą wykonawczą, jak zabezpieczyć się przed niewykonaniem umowy).

Konferencja dla deweloperów

Konferencja "Rozwój firmy deweloperskiej - skąd wziąć kapitał i jak uniknąć ryzyk" organizowana jest przez Grupa Trinity SA w ramach, finansowanego ze środków Unii Europejskiej, projektu Trinity Capital Business Network. Dwudniowe spotkanie odbędzie się w dniach 22-23 luty 2012 r. w hotelu Jan Paweł II przy ul. Świętego Idziego 2 we Wrocławiu.

Udział w konferencji jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie Grupy Trinity.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej