Skąd wziąć pieniądze na finansowanie inwestycji? Konferencja dla deweloperów

2012-02-16 14:07
Budowa osiedla Gemini nr 2.jpg
Autor: brak danych

Skąd brać środki na finansowanie inwestycji, działalność deweloperska w świetle nowej ustawy o ochronie praw nabywców, na co powinien uważać deweloper w kontaktach z wykonawcami i projektantem? Te i inne zagadnienia będą tematem konferencji "Rozwój firmy deweloperskiej - skąd wziąć kapitał i jak uniknąć ryzyk", która odbędzie się 22-23 lutego we Wrocławiu.

Konferencja "Rozwój firmy deweloperskiej - skąd wziąć kapitał i jak uniknąć ryzyk" skierowana jest do deweloperów oraz firm planujących rozpocząć działalność deweloperską. Uczestnicy spotkania dowiedzą się między innymi, jakie są możliwości pozyskiwania pieniędzy na finansowanie inwestycji, czym są obligacje i jak je wprowadzić na rynek. Czy członkowie zarządu, rady nadzorczej i wspólników spółki deweloperskiej odpowiadają swoim majątkiem za błędy dewelopera oraz w jaki sposób deweloper może ograniczyć ryzyko niewypłacalności.

Deweloper w zgodzie z prawem

Na konferencji pojawią się też tematy prawne. Będzie się można dowiedzieć, czego mogą domagać się kupujący mieszkania oraz jak powinna wyglądać pozbawioną wad umowa z konsumentem. Ciekawie zapowiada się też prezentacja zmian (i ich konsekwencji) w działalności firm deweloperskich, które wymusza nowa Ustawa o ochronie praw nabywców, tzw. ustawa deweloperska.

Będą również zagadnienia poruszające kwestie współpracy dewelopera z projektantem (m.in. jak podpisać dobrą umowę i jaka jest odpowiedzialność autorów projektu za zrealizowaną inwestycję) i wykonawczą (np. na co uważać przy podpisywaniu kontraktu z firmą wykonawczą, jak zabezpieczyć się przed niewykonaniem umowy).

Konferencja dla deweloperów

Konferencja "Rozwój firmy deweloperskiej - skąd wziąć kapitał i jak uniknąć ryzyk" organizowana jest przez Grupa Trinity SA w ramach, finansowanego ze środków Unii Europejskiej, projektu Trinity Capital Business Network. Dwudniowe spotkanie odbędzie się w dniach 22-23 luty 2012 r. w hotelu Jan Paweł II przy ul. Świętego Idziego 2 we Wrocławiu.

Udział w konferencji jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie Grupy Trinity.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej