NEPI Rockcastle wspiera Międzynarodowy Czerwony Krzyż

2020-03-30 16:17
Galeria Alfa Centrum Białystok
Autor: alfacentrum.com.pl Galeria Alfa Centrum w Białymstoku jest wśrod polskich placówek należących do NEPI Rockcastle

NEPI Rockcastle przekazał darowiznę w wysokości 150 tys. euro na rzecz Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, by wspomóc wysiłki organizacji mające na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa w regionie oraz ochronę personelu medycznego.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Środki, przekazane oraz zebrane przez NEPI Rockcastle, będą rozdysponowane – zgodnie z aktualnymi potrzebami medycznymi – między wybranymi oddziałami Czerwonego Krzyża w Europie Środkowej i Wschodniej. Dzięki temu możliwy będzie zakup niezbędnych produktów pielęgnacyjnych, takich jak: maseczki ochronne, mydło, środki dezynfekujące do rąk, chusteczki i inne produkty higieniczne. Pieniądze z darowizny pomogą także Czerwonemu Krzyżowi w realizacji kampanii edukacyjnych. W ramach walki z koronawirusem, NEPI Rockcastle w Polsce wdrożył także strategię pomocy pracownikom ochrony zdrowia. Firma rozpoczęła dystrybucję 8000 maseczek oraz 1200 litrów płynów antybakteryjnych do lokalnych szpitali w 9 miastach, gdzie znajdują się jej obiekty. Ponadto, w zależności od potrzeb, lokalne placówki medyczne zostaną doposażone w inne środki ochronny osobistej oraz posiłki energetyczne.  

NEPI Rockcastle również apeluje do fundacji i stowarzyszeń, zachęcając wspierania tych, którzy są na pierwszej linii walki z koronawirusem. Grupa NEPI Rockcastle działa w myśl idei, że jej placówki to #GalerieOtwarteNaPomoc. NEPI Rockcastle jest wiodącym inwestorem oraz deweloperem nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, jest w pierwszej dziesiątce europejskich firm z branży nieruchomości komercyjnych pod względem wartości rynkowej. Firma ma w swoim portfelu również nieruchomości w Polsce (m.in. wielkie centra handlowe).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej