Monitoring Rynku Budowlanego 2019. Doroczna konferencja branży budowlanej

2019-09-27 15:10
Monitoring Rynku Budowlanego
Autor: ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Debata w czasie konferencji Monitoring Rynku Budowlanego 2018

Już po raz 22. ASM Centrum Badań i Analiz Rynku zaprasza 5 listopada 2019 na konferencję Monitoring Rynku Budowlanego. Czy słabnąca koniunktura zagrozi przyszłości polskiego budownictwa? Czy uczymy się na błędach? Jak będzie wyglądała sytuacja w budownictwie w 2020 roku i później? Jak przygotować się na przyszłość? Na takie m.in. pytania będą się starali odpowiedzieć eksperci oraz uczestnicy konferencji z sektora budowlanego.

Wyróżnikiem Konferencji Monitoring Rynku Budowlanego jest zakres analityczny i prognostyczny, który pozwala na zapoznanie się ze złożonymi czynnikami i miernikami mającymi wpływ na branżę budowlaną oraz ich przyszłą projekcję, co jest niezbędnym narzędziem do budowania strategii firmy. Eksperci zaprezentują aktualną sytuację gospodarczą kraju oraz branży budowlanej w obliczu słabnącej koniunktury w budownictwie, przedstawią prognozy dla rynku w podziale na poszczególne typy budownictwa. Taki zastrzyk rzetelnej wiedzy – organizatorami konferencji są ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku oraz Polska Izba Budownictwa – pomaga przedsiębiorcom kreować działania w swoich firmach na konkurencyjnym rynku. Konferencji będzie towarzyszyć debata, w której wezmą udział przedstawiciele branży.

W programie zaplanowano trzy główne bloki tematyczne:

  • Sesja I – Budownictwo vs. polska gospodarka
  • Sesja II - Budownictwo mieszkaniowe i niemieszkalne (w sesji prognozy dla rynku)
  • Sesja III – Debata: Czy uczymy się na błędach? Szanse i zagrożenia rozwoju rynku budowlanego w Polsce

22. edycja konferencji Monitoring Rynku Budowlanego odbędzie się 5 listopada 2019 w Novotel Warszawa Airport. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy program konferencji znajdują się na platformie http://konferencjamrb2019.syskonf.pl/ (korzystna jest wcześniejsza rejestracja).

Informacji na temat konferencji udziela Elżbieta Czerniec, kom. 605 218 999, mail: e.czerniec@asm-poland.com.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej