Monitoring Rynku Budowlanego 2019. Doroczna konferencja branży budowlanej

2019-09-27 15:10
Monitoring Rynku Budowlanego
Autor: ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Debata w czasie konferencji Monitoring Rynku Budowlanego 2018

Już po raz 22. ASM Centrum Badań i Analiz Rynku zaprasza 5 listopada 2019 na konferencję Monitoring Rynku Budowlanego. Czy słabnąca koniunktura zagrozi przyszłości polskiego budownictwa? Czy uczymy się na błędach? Jak będzie wyglądała sytuacja w budownictwie w 2020 roku i później? Jak przygotować się na przyszłość? Na takie m.in. pytania będą się starali odpowiedzieć eksperci oraz uczestnicy konferencji z sektora budowlanego.

Wyróżnikiem Konferencji Monitoring Rynku Budowlanego jest zakres analityczny i prognostyczny, który pozwala na zapoznanie się ze złożonymi czynnikami i miernikami mającymi wpływ na branżę budowlaną oraz ich przyszłą projekcję, co jest niezbędnym narzędziem do budowania strategii firmy. Eksperci zaprezentują aktualną sytuację gospodarczą kraju oraz branży budowlanej w obliczu słabnącej koniunktury w budownictwie, przedstawią prognozy dla rynku w podziale na poszczególne typy budownictwa. Taki zastrzyk rzetelnej wiedzy – organizatorami konferencji są ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku oraz Polska Izba Budownictwa – pomaga przedsiębiorcom kreować działania w swoich firmach na konkurencyjnym rynku. Konferencji będzie towarzyszyć debata, w której wezmą udział przedstawiciele branży.

W programie zaplanowano trzy główne bloki tematyczne:

  • Sesja I – Budownictwo vs. polska gospodarka
  • Sesja II - Budownictwo mieszkaniowe i niemieszkalne (w sesji prognozy dla rynku)
  • Sesja III – Debata: Czy uczymy się na błędach? Szanse i zagrożenia rozwoju rynku budowlanego w Polsce

22. edycja konferencji Monitoring Rynku Budowlanego odbędzie się 5 listopada 2019 w Novotel Warszawa Airport. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy program konferencji znajdują się na platformie http://konferencjamrb2019.syskonf.pl/ (korzystna jest wcześniejsza rejestracja).

Informacji na temat konferencji udziela Elżbieta Czerniec, kom. 605 218 999, mail: e.czerniec@asm-poland.com.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej