Milion złotych od Hass Holding zasili budżet szpitali w Gdańsku i Szczecinie

2020-04-08 20:39
Grupa kapitałowa Hass Holding przekaze 1 mln zlotych
Autor: materiały prasowe Grupy kapitałowej Hass Holding

Grupa kapitałowa Hass Holding, w skład której wchodzą między innymi spółki Korporacja Budowlana DORACO, DORACO Nieruchomości, i Euroafrica Services, przekazuje milion złotych podmiotom medycznym na walkę z koronawirusem. Po około pół miliona trafi do szpitali w Gdańsku i Szczecinie.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Walka z koronawirusem przybiera na sile. Potrzeby szpitali w całej Polsce są ogromne. W trosce o bezpieczeństwo zarówno lekarzy jak i personelu medycznego ratujących życie pacjentów zakażonych koronawirusem, właściciele i zarząd grupy kapitałowej Hass Holding podjął decyzję o przekazaniu 1 miliona złotych podmiotom medycznym. Po około pół miliona złotych otrzymają szpitale w Gdańsku i Szczecinie. 

 Z niepokojem obserwujemy dynamiczny wzrost zachorowań na COVID-19 w Polsce. Monitorujemy sytuację, analizujemy potrzeby medyków. Z wielką uwagą i wdzięcznością przyglądamy się heroicznym postawom lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i innych osób, którzy ratując życie pacjentów narażają własne – informuje Andżelika Cieślowska, prezes DORACO Nieruchomości. A Jacek Wiśniewski, Prezes Hass Holding dodaje: - W obliczu pandemii każda pomoc jest nieoceniona, dlatego po wnikliwej analizie możliwości finansowych spółek z grupy Hass Holding doszliśmy do wniosku, że Nasze Spółki  przekażą instytucjom polskiej służby zdrowia 1 milion złotych na walkę z koronawirusem.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej