Milion złotych od Hass Holding zasili budżet szpitali w Gdańsku i Szczecinie

2020-04-08 20:39
Grupa kapitałowa Hass Holding przekaze 1 mln zlotych
Autor: materiały prasowe Grupy kapitałowej Hass Holding

Grupa kapitałowa Hass Holding, w skład której wchodzą między innymi spółki Korporacja Budowlana DORACO, DORACO Nieruchomości, i Euroafrica Services, przekazuje milion złotych podmiotom medycznym na walkę z koronawirusem. Po około pół miliona trafi do szpitali w Gdańsku i Szczecinie.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Walka z koronawirusem przybiera na sile. Potrzeby szpitali w całej Polsce są ogromne. W trosce o bezpieczeństwo zarówno lekarzy jak i personelu medycznego ratujących życie pacjentów zakażonych koronawirusem, właściciele i zarząd grupy kapitałowej Hass Holding podjął decyzję o przekazaniu 1 miliona złotych podmiotom medycznym. Po około pół miliona złotych otrzymają szpitale w Gdańsku i Szczecinie. 

 Z niepokojem obserwujemy dynamiczny wzrost zachorowań na COVID-19 w Polsce. Monitorujemy sytuację, analizujemy potrzeby medyków. Z wielką uwagą i wdzięcznością przyglądamy się heroicznym postawom lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i innych osób, którzy ratując życie pacjentów narażają własne – informuje Andżelika Cieślowska, prezes DORACO Nieruchomości. A Jacek Wiśniewski, Prezes Hass Holding dodaje: - W obliczu pandemii każda pomoc jest nieoceniona, dlatego po wnikliwej analizie możliwości finansowych spółek z grupy Hass Holding doszliśmy do wniosku, że Nasze Spółki  przekażą instytucjom polskiej służby zdrowia 1 milion złotych na walkę z koronawirusem.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej