Marma Polskie Folie przekazuje certyfikowaną włókninę do szycia maseczek ochronnych

2020-04-07 8:50
Marma Polskie Folie przekazuje włókninę do szycia maseczek
Autor: Marma Polskie Folie Szczególny czas wymaga szczególnych działań! Kto może pomagać, powinien to robić.

Marma Polskie Folie jest producentem specjalistycznej włókniny, która może być wykorzystana do produkcji maseczek ochronnych. Specjalna partia certyfikowanej włókniny do uszycia 100 000 szt maseczek trafiła do czterech szpitali.

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Szpitalom potrzebny jest przede wszystkim sprzęt i środki ochrony - maseczki, kombinezony ochronne, przyłbice. Marma Polskie Folie jest producentem specjalistycznej włókniny, która może być wykorzystana do produkcji maseczek. Dlatego producent zdecydował się na przekazanie swojego produktu szpitalom.

Trafiła ona do Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie, Miejskiego Szpitala im Jana Pawła II w Rzeszowie, do Gminy Nowa Dęba oraz Gminy Ropoczyce. Można będzie ją wykorzystać do uszycia 100 000 maseczek.

To pomoc dla wszystkich tych, którzy są na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem. Wiemy, jak bardzo liczy się każda forma pomocy, mogąca uchronić personel medyczny przez zarażeniem.

Grupa MARMA jako wiodący producent innowacyjnych wyrobów z tworzyw sztucznych m.in. dla budownictwa, ogrodnictwa, rolnictwa.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej