LG rusza z akcją #AkademiaDzielenia przekazując ultrabooki i smartfony do nauki online

2020-04-16 10:42
LG rusza z akcją #AkademiaDzielenia przekazując ultrabooki i smartfony do nauki online
Autor: LG

Marka LG, kierując się mottem „Life’s Good when You share”, rusza z akcją społeczną #AkademiaDzielenia, w której przy współpracy z Fundacją One Day przekazuje ultrabooki oraz smartfony z dużymi ekranami do nauki online najbardziej potrzebującym Domom Dziecka, m.in. w Zawierciu, Rypinie, Tczewie, Otorowie, Lubieniu Kujawskim, Przemyślu, Brzeziu, Oświęcimiu czy Fromborku.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Zamknięte szkoły i przymusowa nauka online stanowią obecnie największe wyzwanie dla uczniów i rodziców. W jeszcze trudniejszej sytuacji są podopieczni Domów Dziecka, którym brakuje podstawowych narzędzi do pracy.

LG przekazując ultrabooki i smartfony do nauki online najbardziej potrzebującym Domom Dziecka zachęca jednocześnie społeczeństwo do „wiosennych porządków” i odkurzenia swoich zbędnych komputerów oraz laptopów. Sprzęty te w dobie izolacji dzieci mogą stać się niezbędne, a dzięki zaangażowaniu społeczeństwa zyskają drugie życie w rękach dzieci, którym własna sytuacja w izolacji wydaje się jeszcze bardziej beznadziejna.

Jeśli ktoś ma w domu działający komputer lub laptopa, który może przekazać potrzebującym dzieciom, wystarczy, że skontaktuje się mailowo z koordynatorem Fundacji One Day, który na bieżąco zbiera i aktualizuje zapotrzebowanie na komputery oraz laptopy w całej Polsce i wskazuje najbardziej potrzebujące Domy.

Kontakt do koordynatora akcji: Angelika Czachowska, angelika@oneday.com.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej