Krzesła od marki VANK dla poznańskiego szpitala

2020-04-08 18:52
Krzesła od marki VANK dla poznańskiego szpitala
Autor: VANK

Dwa razy daje, kto szybko daje. Marka VANK – producent nowoczesnych mebli biurowych – błyskawicznie zareagowała na kryzysową sytuację w opiece zdrowotnej i przekazała ponad 120 krzeseł lokalnemu Oddziałowi Zakaźnemu Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Walka z koronawirusem oznacza dla Oddziału Zakaźnego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu pracę na najwyższych obrotach – wzmożony napływ pacjentów, pełn mobilizacja lekarzy i całego personelu medycznego. Praca w takich warunkach jest wyjątkowo wyczerpująca, dlatego, aby wspomóc  poznański Szpital Miejski im. Józefa Strusia w walce z koronawirusem, firma VANK przekazała tamtejszemu oddziałowi zakaźnemu ponad 120 krzeseł.

Pomoc była natychmiastowa – ponieważ szpital zamawiał już kiedyś krzesła VANK, pracownicy firmy wiedzieli, co będzie potrzebne, szybko więc zebrano elementy, skręcono krzesła i po potwierdzeniu w szpitalu, że są potrzebne, dostarczono na miejsce.

Produkowane przez VANK meble wyróżniają się jakością, funkcjonalnością i nowoczesnym  designem. Niejednokrotnie zdobywały nagrody za wzornictwo. Najświeższą jest MUST HAVE 2020 dla kolekcji mobilnych hokerów i stolików VANK_CO. To meble do szybkich spotkań i spontanicznych rozmów oraz dla zespołów zwinnych, które pracują w warunkach nagłych zmian w otoczeniu i funkcjonowaniu biznesu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej