Krzesła od marki VANK dla poznańskiego szpitala

2020-04-08 18:52
Krzesła od marki VANK dla poznańskiego szpitala
Autor: VANK

Dwa razy daje, kto szybko daje. Marka VANK – producent nowoczesnych mebli biurowych – błyskawicznie zareagowała na kryzysową sytuację w opiece zdrowotnej i przekazała ponad 120 krzeseł lokalnemu Oddziałowi Zakaźnemu Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Walka z koronawirusem oznacza dla Oddziału Zakaźnego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu pracę na najwyższych obrotach – wzmożony napływ pacjentów, pełn mobilizacja lekarzy i całego personelu medycznego. Praca w takich warunkach jest wyjątkowo wyczerpująca, dlatego, aby wspomóc  poznański Szpital Miejski im. Józefa Strusia w walce z koronawirusem, firma VANK przekazała tamtejszemu oddziałowi zakaźnemu ponad 120 krzeseł.

Pomoc była natychmiastowa – ponieważ szpital zamawiał już kiedyś krzesła VANK, pracownicy firmy wiedzieli, co będzie potrzebne, szybko więc zebrano elementy, skręcono krzesła i po potwierdzeniu w szpitalu, że są potrzebne, dostarczono na miejsce.

Produkowane przez VANK meble wyróżniają się jakością, funkcjonalnością i nowoczesnym  designem. Niejednokrotnie zdobywały nagrody za wzornictwo. Najświeższą jest MUST HAVE 2020 dla kolekcji mobilnych hokerów i stolików VANK_CO. To meble do szybkich spotkań i spontanicznych rozmów oraz dla zespołów zwinnych, które pracują w warunkach nagłych zmian w otoczeniu i funkcjonowaniu biznesu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej