J.W. Construction: Henpol zbuduje osiedle mieszkaniowe w Warszawie

2011-12-07 12:29
osiedle mieszkaniowe Światowida, Warszawa
Autor: J.W.Construction Osiedle mieszkaniowe - wizualizacja

Na warszawskim Tarchominie powstanie nowe osiedle mieszkaniowe. Spółka J.W.Construction - deweloper odpowiedzialny za realizację inwestycji wybrał generalnego wykonawcę budowy. Osiedle mieszkaniowe wybuduje Henpol. Inwestycja ma zostać oddana do użytku w 2013 roku.

Spółka deweloperska J.W. Construction ruszyła z budową kolejnego osiedla mieszkaniowego w Warszawie. Osiedle mieszkaniowe "Światowida", które powstanie na Tarchominie wybuduje spółka Henpol z Lublina. Umowa o prace budowlane pomiędzy stronami, została podpisana 5 grudnia.

Jakie prace budowlane wykona Henpol?


W ramach podpisanego kontraktu Henpol wybuduje dwa budynki mieszkalne o sześciu kondygnacjach i jeden o dziewięciu kondygnacjach nadziemnych. Ponadto, prace budowlane obejmą wybudowanie garażu podziemnego, infrastruktury technicznej, niezbędnych urządzeń, instalacji oraz zagospodarowanie terenu.

Przeczytaj również: Warszawa: nowe apartamenty na Żoliborzu. Robyg otrzymał pozwolenie na budowę

Osiedle mieszkaniowe "Światowida" - opis inwestycji

Osiedle mieszkaniowe "Światowida" powstanie na warszawskim Tarchominie, u zbiegu ulic Światowida i Hanki Ordonówny. Inwestycja będzie składała się z trzech budynków mieszkalnych, które łącznie będą dysponowały 166 mieszkaniami, o powierzchni użytkowej od 31,5 m2 do 94 m2.
Wszystkie mieszkania będą miały balkon, przeszkloną werandę lub loggię, a każdy budynek zostanie wyposażony w podziemy parking.
Osiedle mieszkaniowe będzie miało wydzielony pasaż handlowo-usługowy z 18 lokalami, o łącznej powierzchni 1,500 m2. Budynki mieszkalne będą wyposażone w windy i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Deweloper zakłada, że wykonawca zakończy budowę osiedla do 31 stycznia 2013 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej