Już 4 października pierwsze spotkanie z francuskimi przedsiębiorcami. Ambasada Francji zaprasza

2011-08-22 12:51
Ambasada Francji zaprasza na spotkanie biznesowe z francuskimi przedsiębiorcami: tamat - architektura i projektowanie wnętrz
Autor: Ambasada Francji

W dniach 4-5 października 2011, w siedzibie Ambasady Francji w Warszawie, odbędą się polsko-francuskie spotkania biznesowe w dziedzinie architektury i projektowania wnętrz. Spotkania mają na celu przybliżenie polskim architektom i stylistom wnętrz propozycji francuskich przedsiębiorstw, oferujących oryginalne rozwiązania i innowacyjne produkty oraz nawiązanie współpracy między partnerami.

Ambasada Francji zaprosiła na spotkanie biznesowe między innymi firmy:

Akalys - producent mebli i elementów do aranżacji łazienek, który oferuje nowoczesne materiały, designerskie formy i bogatą gamę kolorystyczną elementów ceramiki łazienkowej, umeblowania i akcesoriów.

Atelier 78 - projektant i wytwórca mebli i elementów wystroju wnętrz z drewna w połączeniu z innymi materiałami, w stylach sztuki 17-tego i 18-ego wieku, Art Deco i współczesnej. Firma kultywuje tradycje francuskiego rzemiosła artystycznego.

Quinette Gallay - specjalizuje się w wyposażeniu, (przede wszystkim siedziskach) w salach i obiektach użyteczności zbiorowej: kinach, teatrach, operach, salach konferencyjnych oraz wszelkich obiektach sportowych.

Procédés Chenel - kreator i wytwórca elementów architektury z papieru niepalnego: sufitów, ścianek, parawanów, a także lamp i artykułów dekoracyjnych. Klientami firmy są zarówno odbiorcy indywidualni wyposażający swoje domy i mieszkania, jak też profesjonalni: centra handlowe, sklepy, biura, banki, restauracje, obiekty wystawiennicze i targowe.

Architekci, projektanci wnętrz, dekoratorzy i styliści zainteresowani udziałem w spotkaniach proszeni są o kontakt:

Pani Magdalena Klepacka
Misja Ekonomiczna-Ubifrance przy Ambasadzie Francji (ul. Piękna 1, Warszawa)
e-mail: magdalena.klepacka@ubifrance.fr

Patronat medialny nad spotkaniem objął serwis Muratorplus.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej