JBL przekazuje przyłbice ochronne

2020-04-07 10:30
JBL przekazuje przylbice
Autor: JBL

Polski dystrybutor sprzętu marki JBL, którego siedziba znajduje się w Katowicach, postanowił wesprzeć placówki zdrowotne swojego regionu pod hasłem #JBLpomaga.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

W czwartek 9 kwietnia o godz. 10 przekazano pierwszych 500 sztuk przyłbic ochronnych zakupionych przez polskiego dystrybutora sprzętu JBL w ramach akcji #JBLpomaga. Przyłbice ochronne trafiły do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Katowicach-Ligocie, gdzie zostały przyjęte z wielką radością.

Kolejne partie będą sukcesywnie przekazywane również innym placówkom na terenie województwa śląskiego. Na przygotowanej przez pracowników firmy Suport, polskiego dystrybutora sprzętu JBL, liście zainteresowanych darowizną szpitali i innych placówek zdrowotnych znalazło się aż 56 pozycji! To dowodzi, że zapotrzebowanie w samym tylko województwie śląskim jest ogromne. Zaangażowani w akcję #JBLpomaga mówią, że tak organizowana pomoc cieszy i daje motywację do kolejnych wyzwań.

W sumie dystrybutor sprzętu JBL w Polsce przekaże śląskim szpitalom 10 000 przyłbic ochronnych.

Z podjętych przez nas rozmów z różnymi szpitalami, w tym między innymi ze Szpitalem Miejskim w Rudzie Śląskiej, Wielospecjalistycznym Szpitalem Powiatowym w Tarnowskich Górach, Górnośląskim Centrum Medycznym Szpital w Ochojcu czy Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym nr 4 w Bytomiu, wynika, że zapotrzebowanie jest wielkie, a każda pomoc na wagę złota. Cieszymy się zatem, że będziemy mieli okazję partiami przekazywać przyłbice ochronne poszczególnym placówkom – mówią pracownicy firmy Suport, polskiego dystrybutora produktów JBL.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej