JBL przekazuje przyłbice ochronne

2020-04-07 10:30
JBL przekazuje przylbice
Autor: JBL

Polski dystrybutor sprzętu marki JBL, którego siedziba znajduje się w Katowicach, postanowił wesprzeć placówki zdrowotne swojego regionu pod hasłem #JBLpomaga.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

W czwartek 9 kwietnia o godz. 10 przekazano pierwszych 500 sztuk przyłbic ochronnych zakupionych przez polskiego dystrybutora sprzętu JBL w ramach akcji #JBLpomaga. Przyłbice ochronne trafiły do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Katowicach-Ligocie, gdzie zostały przyjęte z wielką radością.

Kolejne partie będą sukcesywnie przekazywane również innym placówkom na terenie województwa śląskiego. Na przygotowanej przez pracowników firmy Suport, polskiego dystrybutora sprzętu JBL, liście zainteresowanych darowizną szpitali i innych placówek zdrowotnych znalazło się aż 56 pozycji! To dowodzi, że zapotrzebowanie w samym tylko województwie śląskim jest ogromne. Zaangażowani w akcję #JBLpomaga mówią, że tak organizowana pomoc cieszy i daje motywację do kolejnych wyzwań.

W sumie dystrybutor sprzętu JBL w Polsce przekaże śląskim szpitalom 10 000 przyłbic ochronnych.

Z podjętych przez nas rozmów z różnymi szpitalami, w tym między innymi ze Szpitalem Miejskim w Rudzie Śląskiej, Wielospecjalistycznym Szpitalem Powiatowym w Tarnowskich Górach, Górnośląskim Centrum Medycznym Szpital w Ochojcu czy Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym nr 4 w Bytomiu, wynika, że zapotrzebowanie jest wielkie, a każda pomoc na wagę złota. Cieszymy się zatem, że będziemy mieli okazję partiami przekazywać przyłbice ochronne poszczególnym placówkom – mówią pracownicy firmy Suport, polskiego dystrybutora produktów JBL.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej