Henpol buduje mieszkania w Warszawie. Osiedle Śródmieście-Wilanów

2012-03-23 10:21
Osiedle mieszkaniowe Śródmieście-Wilanów, Warszawa
Autor: HENPOL Sp. z o.o. Osiedle będzie miało łącznie 170 mieszkań

Na warszawskim Wilanowie, zostanie wybudowane kolejne osiedle mieszkaniowe. Nowe mieszkania zrealizuje Henpol z Lublina. Wyróżnikiem inwestycji będą, m.in. przestronne garderoby. Roboty budowlane mają zostać ukończone do września 2013 roku.

Osiedle mieszkaniowe Śródmieście-Wilanów, Warszawa
Autor: HENPOL Sp. z o.o. Osiedle mieszkaniowe Śródmieście-Wilanów, wizualizacja

Spółka deweloperska Polnord przygotowuje się do budowy inwestycji mieszkaniowej na warszawskim Wilanowie. W ramach przedsięwzięcia inwestor zrealizuje osiedle mieszkaniowe Śródmieście-Wilanów. Na generalnego wykonawcę Polnord wybrał lubelską spółkę Henpol. Umowa o roboty budowlane pomiędzy stronami została podpisana 16 marca.

Przeczytaj również: Nowe mieszkania w Warszawie. Interbud-Lublin buduje osiedle mieszkaniowe Patio Avenir

Jakie roboty budowlane wykona Henpol?

W ramach kontraktu Henpol wybuduje pięć czerokondygnacyjnych budynków, wraz z garażem podziemnym, infrastrukturą techniczną, instalacjami, niezbędnymi urządzeniami i zagospodarowaniem terenu.

Nowe mieszkania na Wilanowie

Osiedle mieszkaniowe Śródmieście-Wilanów będzie tworzyło pięć czterokondygnacyjnych budynków, w których łącznie znajdzie się 170 mieszkań. Mieszkania będą miały powierzchnię od 40 do 116 m2. Wyróżnikiem inwestycji będą garderoby i przestronne łazienki w każdym mieszkaniu. Nowo budowane osiedle mieszkaniowe będzie miało wydzieloną przestrzeń rekreacyjną z ogródkami, alejkami spacerowymi i placem zabaw dla dzieci. Budynki będą wyposażone w cichobieżne windy. Projekt zakłada wybudowanie w sąsiedztwie osiedla, pasażu handlowo-usługowego oraz zaplecza biurowego.

Osiedle mieszkaniowe Śródmieście-Wilanów

lokalizacja: zbieg ulic Gieysztora i Kazachskiej, Warszawa-Wilanów, woj. mazowieckie
liczba mieszkań: 170
pow. użytkowa [m2]: 9,5 tys.
stan inwestycji: planowana
realizacja: 2012-2013

Inwestor: Polnord Sp. z o.o.
Generalny wykonawca: Henpol Sp. z o.o.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej