Nowe mieszkania w Warszawie. Interbud-Lublin buduje osiedle mieszkaniowe Patio Avenir

2012-02-10 10:34
Osiedle mieszkaniowe Patio Avenir
Autor: Bouygues Immobilier Polska Osiedle mieszkaniowe Patio Avenir, wizualizacja

Deweloper, Bouygues Immobilier Polska buduje kolejne mieszkania w Warszawie. W ramach inwestycji zostanie wybudowane kameralne osiedle mieszkaniowe na Bemowie. Roboty budowlane wykona Interbud-Lublin za kwotę ponad 30 mln złotych.

Spółka deweloperska, Bouygues Immobilier Polska buduje kolejne mieszkania w Warszawie. Patio Avenir, to kameralne osiedle mieszkaniowe, które zostanie wybudowane na Bemowie. Deweloper na generalnego wykonawcę inwestycji wybrał Interbud-Lublin. Umowa o roboty budowlane, o wartości 33 mln złotych pomiędzy stronami, została podpisana 7 lutego.

Przeczytaj również: Mieszkania sprzedają się głównie w dużych miastach

Nowe mieszkania w Warszawie

Nowe mieszkania zostaną wybudowane na Bemowie, pomiędzy ul. Połczyńską, a Szeligowską. Osiedle mieszkaniowe będą tworzyły dwa pięciopiętrowe budynki, w których łącznie znajdą się 182 mieszkania, o powierzchni od 27,5 do 96 m2. Inwestycja będzie budowana w dwóch etapach.
W pierwszej fazie Interbud-Lublin wybuduje 102 mieszkania, które będą miały ogródek i duży balkon. Roboty budowlane w ramach tego etapu, mają zostać zrealizowane do końca trzeciego kwartału 2013 roku. Drugi etap realizacji zakłada wybudowanie 80 mieszkań oraz lokali usługowych wraz z terenami zielonymi, placem zabaw dla dzieci oraz patio, które połączy oba budynki. W obu obiektach zostanie wybudowany podziemny parking. Do dyspozycji mieszkańców będą nie tylko przystanki autobusowe, ale również przyszła stacja "Połczyńska" II linii metra.

Osiedle mieszkaniowe Patio Avenir

Lokalizacja: Warszawa, zbieg ulic: Szeligowskiej i Połczyńskiej (Bemowo), woj. mazowieckie
liczba mieszkań: 182
stan inwestycji: planowana
realizacja: 2012-2013

Inwestor: Bouygues Immobilier Polska
Generalny wykonawca: Interbud-Lublin SA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej