Nowe mieszkania w Warszawie. Interbud-Lublin buduje osiedle mieszkaniowe Patio Avenir

2012-02-10 10:34
Osiedle mieszkaniowe Patio Avenir
Autor: Bouygues Immobilier Polska Osiedle mieszkaniowe Patio Avenir, wizualizacja

Deweloper, Bouygues Immobilier Polska buduje kolejne mieszkania w Warszawie. W ramach inwestycji zostanie wybudowane kameralne osiedle mieszkaniowe na Bemowie. Roboty budowlane wykona Interbud-Lublin za kwotę ponad 30 mln złotych.

Spółka deweloperska, Bouygues Immobilier Polska buduje kolejne mieszkania w Warszawie. Patio Avenir, to kameralne osiedle mieszkaniowe, które zostanie wybudowane na Bemowie. Deweloper na generalnego wykonawcę inwestycji wybrał Interbud-Lublin. Umowa o roboty budowlane, o wartości 33 mln złotych pomiędzy stronami, została podpisana 7 lutego.

Przeczytaj również: Mieszkania sprzedają się głównie w dużych miastach

Nowe mieszkania w Warszawie

Nowe mieszkania zostaną wybudowane na Bemowie, pomiędzy ul. Połczyńską, a Szeligowską. Osiedle mieszkaniowe będą tworzyły dwa pięciopiętrowe budynki, w których łącznie znajdą się 182 mieszkania, o powierzchni od 27,5 do 96 m2. Inwestycja będzie budowana w dwóch etapach.
W pierwszej fazie Interbud-Lublin wybuduje 102 mieszkania, które będą miały ogródek i duży balkon. Roboty budowlane w ramach tego etapu, mają zostać zrealizowane do końca trzeciego kwartału 2013 roku. Drugi etap realizacji zakłada wybudowanie 80 mieszkań oraz lokali usługowych wraz z terenami zielonymi, placem zabaw dla dzieci oraz patio, które połączy oba budynki. W obu obiektach zostanie wybudowany podziemny parking. Do dyspozycji mieszkańców będą nie tylko przystanki autobusowe, ale również przyszła stacja "Połczyńska" II linii metra.

Osiedle mieszkaniowe Patio Avenir

Lokalizacja: Warszawa, zbieg ulic: Szeligowskiej i Połczyńskiej (Bemowo), woj. mazowieckie
liczba mieszkań: 182
stan inwestycji: planowana
realizacja: 2012-2013

Inwestor: Bouygues Immobilier Polska
Generalny wykonawca: Interbud-Lublin SA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej