Guardian Glass uruchamia GlassTime - cyfrowy poradnik o szkle

2019-10-01 11:09
Glass Time
Autor: Guardian GlassTime to fachowe kompendium wiedzy o szkle w wersji cyfrowej

Guardian Glass uruchamia cyfrową wersję poradnika GlassTime. Jest to specjalistyczne kompendium wiedzy o szkle, przeznaczone dla architektów, przetwórców szkła, wykonawców szklanych fasad.

Poradnik techniczny Guardia Glass

Gurdian Glass przygotował cyfrową wersję poradnika technicznego na temat szkła dla specjalistów z branży szklarskie. Poradnik dostarcza informacji na temat właściwości szkła, korzyści z zastosowania jego poszczególnych rodzajów, procesu produkcji. Znaleźć w nim można również wytyczne w zakresie norm oraz zalecenia dotyczące przetwarzania i zastosowania szkła w budynkach komercyjnych oraz obiektach mieszkalnych.

Cyfrowy poradnik o szkle jest interaktywny, intuicyjny w nawigacji i zawiera informacje, które na bieżąco są aktualizowane. Za treść poradnika odpowiadają specjaliści Guardian Glass - opracowują ją, bazując na doświadczeniu, informacjach przekazywanych przez klientów oraz osoby związane z branżą.

Poradnik zawiera takie funkcjonalności, jak: baza produktów Guardian Glass, wyszukiwarka, narzędzia do obliczania parametrów szkła, tj. Glass Analytics. Przez stronę można zamówić próbkę produktu, otrzymać wsparcie techniczne lub poradę odnośnie realizowanego projektu.

Uruchamiając cyfrową wersję GlassTime, Guardian Glass zapewnia wszystkim zainteresowanym dostęp do jedynego w swoim rodzaju centrum wiedzy o szkle. Pragniemy dzielić się naszą wiedzą i wspierać eksperckimi poradami tych, którzy w danym momencie tego potrzebują - Guus Boekhoudt, Wiceprezes Guardian Glass na Europę, Rosję i Azję, Dyrektor Zarządzający Guardian Europe 

Cyfrowa wersja GlassTime dostępna jst pod adresem www.guardian-possibilities.com. Na razie jest to wersja anglojęzyczna. Już wkrótce poradnik zostanie uruchomiony także w języku polskim.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej