EDF ogłosiła kolejny przetarg na budowę instalacji spalin

2012-08-27 16:49
Instalacja destylacji
Autor: brak danych

Grupa EDF ogłosiła przetarg na budowę instalacji odazotowania spalin w elektrociepłowni w Krakowie i Wrocławiu. Wykonawcy mogą składać kosztorysy do 21 września.

Grupa EDF Polska ogłosiła 23 sierpnia przetarg na budowę. W ramach przedsięwziecia zostanie wybudowana instalacja odazotowania spalin w dwóch elektrociepłowniach - w Krakowie i Wrocławiu.

Przeczytaj także: Kto wybuduje ujęcie wody w Elektrowni Rybnik? Przetarg ogłoszony

Przetarg na budowę instalacji

Projekt zakłada zaprojektowanie, wybudowanie, uruchomienie i przekazanie do użytkowania instalacji odazotowania spalin dwóch kotłów OP-380 i czterech kotłów OP-430 opalanych węglem kamiennym i biomasą. Wykonawcy zainteresowani postępowaniem mogą składać propozycje przetargowe do 21 września, do godz. 11.00. Przetarg będzie prowadzony według procedury negocjacyjnej.

Więcej o przetargu >>

Wadium zamówienia ustalono na kwotę miliona złotych. Zamawiający - EDF Polska CUW przewiduje, że inwestycje będą prowadzone od lipca 2013 roku do końca 2017 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej