Fundacja Petralana pomaga seniorom

2020-04-02 15:02
identyfikator fundacji Petralana
Autor: Petralana Fundacja Petralana pomaga seniorom

Fundacja Petralana wraz z miastem Bytom zorganizowały akcję „Pomoc dla seniora”. Akcja skierowana jest do samotnie mieszkających w Bytomiu osób starszych i polega na pomocy w realizacji zakupów.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Na czym polega akcja?

Wystarczy, że osoba starsza potrzebująca lekarstw, środków czystości czy produktów spożywczych zadzwoni do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Bytomiu w godzinach od 8 do 13 od poniedziałku do piątku i poprosi o pomoc w ramach akcji. Po podaniu adresu, wolontariusz o umówionej godzinie pojawi się, aby zrealizować zakupy. Każdy wolontariusz wyposażony jest w identyfikator i środki ochronne.

Fundacja

Fundacja Petralana została powołana w 2015 roku. Skupia się głównie na pomocy najmłodszym znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej, chorym lub niepełnosprawnym. Fundacja pomaga także dzieciom szczególnie uzdolnionym, którzy chcą rozwijać swoje talenty sportowe.

petralana
Autor: Prtralana
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej