Fundacja Petralana pomaga seniorom

2020-04-02 15:02
identyfikator fundacji Petralana
Autor: Petralana Fundacja Petralana pomaga seniorom

Fundacja Petralana wraz z miastem Bytom zorganizowały akcję „Pomoc dla seniora”. Akcja skierowana jest do samotnie mieszkających w Bytomiu osób starszych i polega na pomocy w realizacji zakupów.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Na czym polega akcja?

Wystarczy, że osoba starsza potrzebująca lekarstw, środków czystości czy produktów spożywczych zadzwoni do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Bytomiu w godzinach od 8 do 13 od poniedziałku do piątku i poprosi o pomoc w ramach akcji. Po podaniu adresu, wolontariusz o umówionej godzinie pojawi się, aby zrealizować zakupy. Każdy wolontariusz wyposażony jest w identyfikator i środki ochronne.

Fundacja

Fundacja Petralana została powołana w 2015 roku. Skupia się głównie na pomocy najmłodszym znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej, chorym lub niepełnosprawnym. Fundacja pomaga także dzieciom szczególnie uzdolnionym, którzy chcą rozwijać swoje talenty sportowe.

petralana
Autor: Prtralana
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej