Firma meblowa Agata S.A. wspiera walkę z epidemią

2020-03-31 11:47
Agata Meble salon
Autor: Agata SA

Firma meblowa Agata S.A. przekazuje milion złotych na walkę z koronawirusem. Zarząd firmy podjął decyzję o przekazaniu takiej kwoty na zakup sprzętu medycznego i środków zabezpieczenia sanitarnego.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Do akcji pomocowej w stanie zagrożenia epidemicznego dołącza Agata S.A., sieć salonów z meblami i akcesoriami do wyposażenia wnętrz. Decyzją zarządu firma przekazuje milion złotych na zakup sprzętu medycznego i środków zabezpieczenia sanitarnego na walkę z koronawirusem.

– Wszyscy, zarówno nasi pracownicy, klienci oraz ich rodziny – stoimy w obliczu nowej, trudnej sytuacji i nie wiemy, co przyniesie nam przyszłość – przyznaje Grzegorz Przondziono, prezes zarządu Agata S.A. – To dlatego kwota miliona złotych przekazana od firmy zasili środki potrzebne obecnie służbie zdrowia na najważniejszy sprzęt medyczny i środki zabezpieczenia sanitarnego niezbędne w przeciwdziałaniu i leczeniu koronawirusa – dodaje.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej