Firma Kratki wspiera radomskie szpitale

2020-04-08 18:38
Firma Kratki pomaga radomskim szpitalom
Autor: Kratki

Producent kominków, kratek i akcesoriów kominkowych - firma Kratki - podarował dwóm radomskim szpitalom dużą ilość niezbędnych do zapewnienia bezpieczeństwa pacjentów i personelu płynów dezynfekcyjnych.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Radomski Szpital Specjalistyczny im dr. Tytusa Chałubińskiego i Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu otrzymały od firmy Kratki po 600 litrów płynów dezynfekujących. Utrzymanie sterylności w placówkach medycznych ma kolosalne znaczenie dla zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa i zapewnienia bezpieczeństwa zarówno pacjentom, jak i personelowi medycznemu. Dlatego działający w podradomskiej Wsoli producent kominków zapowiada już kolejną  dostawę  tych środków w najbliższych dniach.

Do radomskiego szpitala trafił również nowoczesny respirator. Podarowany radomskiemu szpitalowi sprzęt Savina 300 został skonstruowany tak, by sprostać potrzebom wentylacji nawet krytycznie chorych pacjentów. Może być wykorzystywany zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Jego dodatkową zaletą jest otwarty obwód oddechowy, dzięki czemu chory może swobodnie oddychać w dowolnym momencie cyklu. Urządzenie zachęca także do oddychania spontanicznego, co w przypadku zachorowania na COVID-19 jest o tyle istotne, że pomaga skrócić czas odłączenia od respiratora.

Firma Kratki istnieje od 1998 roku i rozpoczęła działalność jako producent kratek kominkowych. Dziś jest znanym i cenionym producentem kominków, kratek oraz akcesoriów kominkowych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, wysokiej jakości i trwałości produktów, szybko znalazła się w czołówce firm kominkowych w Europie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej