Firma Kratki wspiera radomskie szpitale

2020-04-08 18:38
Firma Kratki pomaga radomskim szpitalom
Autor: Kratki

Producent kominków, kratek i akcesoriów kominkowych - firma Kratki - podarował dwóm radomskim szpitalom dużą ilość niezbędnych do zapewnienia bezpieczeństwa pacjentów i personelu płynów dezynfekcyjnych.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Radomski Szpital Specjalistyczny im dr. Tytusa Chałubińskiego i Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu otrzymały od firmy Kratki po 600 litrów płynów dezynfekujących. Utrzymanie sterylności w placówkach medycznych ma kolosalne znaczenie dla zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa i zapewnienia bezpieczeństwa zarówno pacjentom, jak i personelowi medycznemu. Dlatego działający w podradomskiej Wsoli producent kominków zapowiada już kolejną  dostawę  tych środków w najbliższych dniach.

Do radomskiego szpitala trafił również nowoczesny respirator. Podarowany radomskiemu szpitalowi sprzęt Savina 300 został skonstruowany tak, by sprostać potrzebom wentylacji nawet krytycznie chorych pacjentów. Może być wykorzystywany zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Jego dodatkową zaletą jest otwarty obwód oddechowy, dzięki czemu chory może swobodnie oddychać w dowolnym momencie cyklu. Urządzenie zachęca także do oddychania spontanicznego, co w przypadku zachorowania na COVID-19 jest o tyle istotne, że pomaga skrócić czas odłączenia od respiratora.

Firma Kratki istnieje od 1998 roku i rozpoczęła działalność jako producent kratek kominkowych. Dziś jest znanym i cenionym producentem kominków, kratek oraz akcesoriów kominkowych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, wysokiej jakości i trwałości produktów, szybko znalazła się w czołówce firm kominkowych w Europie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej