FERRO Group wspiera walkę z koronawirusem

2020-04-07 11:07

Pomoc szpitalom wydaje się być teraz priorytetem w walce z koronawirusem. FERRO Group przekazując fundusze dla szpitali ma nadzieję, że pozwoli to na pokrycie najpilniejszych, ciągle rosnących potrzeb placówek.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni i sanitariusze najbardziej zasługują na naszą wdzięczność i wsparcie. Aby jak najlepiej udzielać nam pomocy, potrzebują odpowiednich warunków pracy, a także specjalistycznego sprzętu, którego już zaczyna brakować. Sytuacja może stać się jeszcze bardziej dramatyczna, gdy pandemia osiągnie swój szczyt. Dlatego właśnie pomoc szpitalom wydaje się być teraz priorytetem w walce z koronawirusem.

FERRO Group – grupa kapitałowa o międzynarodowym zasięgu działająca w branżach: armatura sanitarna, instalacyjna i technika grzewcza włącza się w nurt działań pomocowych dla szpitali. Na walkę z wirusem firma przekazała 100 000 zł Szpitalowi Uniwersyteckiemu w Krakowie oraz 20 000 zł szpitalowi w Brnie w Czechach, zaś rumuński oddział firmy w Cluj Napoca dodatkowo angażuje się w walkę z wirusem przekazując pomoc rzeczową dla lokalnego szpitala.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej