FERRO Group wspiera walkę z koronawirusem

2020-04-07 11:07 materiały prasowe FERRO
COVID w Toruniu
Autor: www.pixabay.com Koronawirus się rozprzestrzenia!

Pomoc szpitalom wydaje się być teraz priorytetem w walce z koronawirusem. FERRO Group przekazując fundusze dla szpitali ma nadzieję, że pozwoli to na pokrycie najpilniejszych, ciągle rosnących potrzeb placówek.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni i sanitariusze najbardziej zasługują na naszą wdzięczność i wsparcie. Aby jak najlepiej udzielać nam pomocy, potrzebują odpowiednich warunków pracy, a także specjalistycznego sprzętu, którego już zaczyna brakować. Sytuacja może stać się jeszcze bardziej dramatyczna, gdy pandemia osiągnie swój szczyt. Dlatego właśnie pomoc szpitalom wydaje się być teraz priorytetem w walce z koronawirusem.

FERRO Group – grupa kapitałowa o międzynarodowym zasięgu działająca w branżach: armatura sanitarna, instalacyjna i technika grzewcza włącza się w nurt działań pomocowych dla szpitali. Na walkę z wirusem firma przekazała 100 000 zł Szpitalowi Uniwersyteckiemu w Krakowie oraz 20 000 zł szpitalowi w Brnie w Czechach, zaś rumuński oddział firmy w Cluj Napoca dodatkowo angażuje się w walkę z wirusem przekazując pomoc rzeczową dla lokalnego szpitala.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej