Domoteka dziękuje służbom medycznym

2020-04-16 14:32
Domoteka dziękuje służbom medycznym
Autor: Domoteka

W tak trudnym momencie, kiedy codziennie żyjemy w stanie zagrożenia, nawet proste gesty mogą dodać otuchy, dlatego Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka udostępniła billboard, żeby podziękować pracownikom służb medycznych, którzy narażają zdrowie i życie, by pomagać innym.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Pomysłem centrum handlowego Domoteka na wsparcie pracowników służby zdrowia są podziękowania i słowa otuchy na billboardach znajdujących się w Warszawie. Zamiast reklamy na nośnikach zamieszczone zostały wyrazy wdzięczności.

Znaleźliśmy się w sytuacji, która do tej pory nie miała miejsca. Oprócz tego, że jesteśmy właścicielem centrum handlowego, czujemy się częścią społeczeństwa. Jak każdy nasz klient, najemca czy pracownik obsługi odczuwamy strach o zdrowie naszych najbliższych i ponosimy konsekwencje walki z pandemią. Przekazanie billboardu na podziękowania dla lekarzy to zwykły odruch serca, bez zbędnych słów. Tym samym chcielibyśmy zachęcić inne centra do podobnych działań – przekażcie niewykorzystane nośniki na dowolne działania wspierające w tym trudnym czasie – dla punktów gastronomicznych oferujących jedzenie na wynos w Waszych obiektach, na podziękowania dla służb medycznych, na słowa otuchy. Mam nadzieję, że wrócimy do zwykłego życia, ale heroiczne wysiłki lekarzy i służb medycznych będziemy pamiętać zawsze – w ten sposób możemy im podziękować – komentuje Agata Brzezińska, Head of CEE w firmie Pradera European Retail Parks, która jest właścicielem Domoteki.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej