DOBRY MONTAŻ, czyli wszystko o montażu stolarki budowlanej. Ruszyła nowa kampania!

2019-11-18 12:26
Montaż okna, kampania DOBRY MONTAŻ
Autor: POiD Dzisiaj trzeba mieć sporą wiedzę i doświadczenie by poprawnie wykonać montaż okna

Kampania DOBRY MONTAŻ ma już kilkuletnią historię. Jej cel to edukacja fachowców i inwestorów w montażu wyrobów stolarki budowlanej: okien, drzwi, bram, osłon okiennych i towarzyszących im rozwiązań. Obecna odsłona tej kampanii będzie realizowana do końca maja 2020 roku i jest to już szósta edycja tego przedsięwzięcia, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Związek Polskie Okna i Drzwi (POiD).  

Badania wykazują, że prawie 58% inwestorów indywidualnych miało do czynienia z niefachowym montażem wyrobów stolarki budowlanej. Do poprawnego montażu, zgodnie z deklaracjami, przywiązuje wagę blisko 79% inwestorów. Jak widać oczekiwania są dalekie od praktyki stąd swego czasu pojawiła się ogólnopolska kampania społeczna DOBRY MONTAŻ. Partnerami najnowszej odsłony DOBREGO MONTAŻU są m.in. firmy FAKRO, HÖRMANN, KLIMAS WKRĘT-MET, KRISPOL, PORTA Drzwi, SOUDAL oraz PRO LINE.

DOBRY MONTAŻ w Internecie

Ważnym narzędziem kampanii, oprócz współpracy z czołowymi producentami stolarki budowlanej i znakomitymi fachowcami od montażu okien i drzwi, jest strona internetowa www.dobrymontaz.com, która jest bezcennym źródłem wiedzy. Oprócz praktycznych porad odnośnie wyboru i prawidłowej instalacji wyrobów stolarki budowlanej, można tam również znaleźć wyszukiwarkę firm świadczących usługi montażowe. W ramach akcji kampania będzie kontynuowana w mediach drukowanych i elektronicznych, by zwracać uwagę czytelników/inwestorów na kwestie poprawnych montaży okien, drzwi, bram oraz osłon.

DOBRY MONTAŻ dla fachowców

Szósta edycja kampanii DOBRY MONTAŻ to również propozycje skierowane do fachowców – monterów stolarki budowlanej. Wśród nich warto wspomnieć o konkursie MONTER ROKU, propagujący dobre praktyki montażowe i wiarygodnych specjalistów. Udział w nim mogą wziąć monterzy rekomendowanie przez partnerów akcji, a zwycięzca, wyłoniony poprzez głosowanie na Facebooku i profesjonalne jury, otrzyma atrakcyjną nagrodę. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowane jest podczas MONTERIADY 2020 na targach BUDMA w Poznaniu (04-07 luty).

Montaż okna
Autor: Mariusz Bykowski Kampania DOBRY MONTAŻ propaguje dobre praktyki wśród inwestorów i wykonawców

Zawód: monter stolarki budowlanej

DOBRY MONTAŻ to także działania skierowane do profesjonalistów i tych, którzy chcą się uczyć i podnosić swoje kwalifikacje w zawodzie monter stolarki budowlanej. Na stronie dobrymontaz.com jest wyszukiwarka polecanych punktów dystrybucji, oferujących sprzedaż oraz montaż okien i innych wyrobów stolarki budowlanej. Dodatkowo są tam wyróżnione DOBRE FIRMY, czyli punkty dystrybucji, cieszące się najlepszą opinią i najwyższym zaufaniem organizatorów kampanii.

Kampania DOBRY MONTAŻ to również przybliżanie zawodu montera stolarki budowlanej wśród uczniów szkół i klas o profilu budowlanym. Edukacja branżowa to kluczowy element strategii firm zaangażowanych w ten projekt.

Aktualności kampanii DOBRY MONTAŻ na Facebooku oraz na stronie internetowej.

Kampania DOBRY MONTAŻ
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej