DOBRY MONTAŻ, czyli wszystko o montażu stolarki budowlanej. Ruszyła nowa kampania!

2019-11-18 12:26
Montaż okna, kampania DOBRY MONTAŻ
Autor: POiD Dzisiaj trzeba mieć sporą wiedzę i doświadczenie by poprawnie wykonać montaż okna

Kampania DOBRY MONTAŻ ma już kilkuletnią historię. Jej cel to edukacja fachowców i inwestorów w montażu wyrobów stolarki budowlanej: okien, drzwi, bram, osłon okiennych i towarzyszących im rozwiązań. Obecna odsłona tej kampanii będzie realizowana do końca maja 2020 roku i jest to już szósta edycja tego przedsięwzięcia, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Związek Polskie Okna i Drzwi (POiD).  

Badania wykazują, że prawie 58% inwestorów indywidualnych miało do czynienia z niefachowym montażem wyrobów stolarki budowlanej. Do poprawnego montażu, zgodnie z deklaracjami, przywiązuje wagę blisko 79% inwestorów. Jak widać oczekiwania są dalekie od praktyki stąd swego czasu pojawiła się ogólnopolska kampania społeczna DOBRY MONTAŻ. Partnerami najnowszej odsłony DOBREGO MONTAŻU są m.in. firmy FAKRO, HÖRMANN, KLIMAS WKRĘT-MET, KRISPOL, PORTA Drzwi, SOUDAL oraz PRO LINE.

DOBRY MONTAŻ w Internecie

Ważnym narzędziem kampanii, oprócz współpracy z czołowymi producentami stolarki budowlanej i znakomitymi fachowcami od montażu okien i drzwi, jest strona internetowa www.dobrymontaz.com, która jest bezcennym źródłem wiedzy. Oprócz praktycznych porad odnośnie wyboru i prawidłowej instalacji wyrobów stolarki budowlanej, można tam również znaleźć wyszukiwarkę firm świadczących usługi montażowe. W ramach akcji kampania będzie kontynuowana w mediach drukowanych i elektronicznych, by zwracać uwagę czytelników/inwestorów na kwestie poprawnych montaży okien, drzwi, bram oraz osłon.

DOBRY MONTAŻ dla fachowców

Szósta edycja kampanii DOBRY MONTAŻ to również propozycje skierowane do fachowców – monterów stolarki budowlanej. Wśród nich warto wspomnieć o konkursie MONTER ROKU, propagujący dobre praktyki montażowe i wiarygodnych specjalistów. Udział w nim mogą wziąć monterzy rekomendowanie przez partnerów akcji, a zwycięzca, wyłoniony poprzez głosowanie na Facebooku i profesjonalne jury, otrzyma atrakcyjną nagrodę. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowane jest podczas MONTERIADY 2020 na targach BUDMA w Poznaniu (04-07 luty).

Montaż okna
Autor: Mariusz Bykowski Kampania DOBRY MONTAŻ propaguje dobre praktyki wśród inwestorów i wykonawców

Zawód: monter stolarki budowlanej

DOBRY MONTAŻ to także działania skierowane do profesjonalistów i tych, którzy chcą się uczyć i podnosić swoje kwalifikacje w zawodzie monter stolarki budowlanej. Na stronie dobrymontaz.com jest wyszukiwarka polecanych punktów dystrybucji, oferujących sprzedaż oraz montaż okien i innych wyrobów stolarki budowlanej. Dodatkowo są tam wyróżnione DOBRE FIRMY, czyli punkty dystrybucji, cieszące się najlepszą opinią i najwyższym zaufaniem organizatorów kampanii.

Kampania DOBRY MONTAŻ to również przybliżanie zawodu montera stolarki budowlanej wśród uczniów szkół i klas o profilu budowlanym. Edukacja branżowa to kluczowy element strategii firm zaangażowanych w ten projekt.

Aktualności kampanii DOBRY MONTAŻ na Facebooku oraz na stronie internetowej.

Kampania DOBRY MONTAŻ
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej