Dafi przekaże część obrotu na potrzeby placówek medycznych

2020-04-15 16:14
Dafi przekaże część dochodu na potrzeby placówek medycznych
Autor: Dafi

Niestety coraz bardziej widoczne są braki w podstawowym wyposażeniu szpitali. Dlatego polska marka Dafi postanowiła przekazać 20% kwietniowego obrotu ze sklepu internetowego na potrzeby placówek medycznych.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Marka Dafi od zawsze chętnie wspiera przedsięwzięcia lokalne, dlatego w tym trudnym dla wszystkich okresie, oprócz wsparcia finansowego, podjęła także inne działania. Wykorzystując swoje możliwości produkcyjne, dotychczas wykonała już 2000 przyłbic, które sukcesywnie przekazuje potrzebującym placówkom.

Podczas akcji zainicjowanej przez ambasadora marki - Damiana Janikowskiego, firma przekazała 100 dzbanków filtrujących wodę lekarzom warszawskich szpitali.

Jako firma społecznie odpowiedzialna, włączamy się w pomoc w walce w koronawirusem. Szczególne potrzeby pojawiły się w służbie zdrowia, dlatego podjęliśmy decyzję, że w kwietniu przekażemy 20% obrotu z naszego sklepu internetowego - www.sklep.dafi.pl - na pomoc dla szpitali, - mówi Katarzyna Bursztein, dyrektor działu marketingu Dafi.

Pomoc dla seniorów

„Filtr dla seniora” to kolejna inicjatywa, której założeniem było dostarczenie dzbanków filtrujących osobom starszym, aby tym samym nie musieli wychodzić z domów i nosić ciężkich zgrzewek wody. Akcja została zadedykowana Kielczanom powyżej 65. roku życia, czyli osobom, które są w grupie największego ryzyka zakażenia koronawirusem. Przekazano podczas niej kilkaset dzbanków filtrujących wodę.

Na opisanych działaniach firma nie poprzestała i rozpoczęła też wykonywanie skrzyń, mających posłużyć bezpiecznej inkubacji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej