Crowdway.pl i Good4Wall ruszają ze zbiórką na rzecz szpitali

2020-04-08 20:20
Crowdway.pl i Good4Wall ruszają ze zbiórką na rzecz szpitali
Autor: materiały prasowe Crowdway.pl i Good4Wall

Crowdway.pl, jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych w Polsce internetowych platform crowdfundingu inwestycyjnego, i pracownia designu Good4Wall, specjalizująca się w zdobionych ściennych panelach akustycznych, zorganizowały zbiórkę pomocową na rzecz polskich szpitali.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Celem jest zgromadzenie 100 tys. zł, by dostarczyć 400 prostych w montażu, transparentnych kurtyn zabezpieczających, które zostały specjalnie zaprojektowane przez zespół Good4Wall.

Według danych Głównego Inspektoratu Sanitarnego na 2 kwietnia 17% wszystkich odnotowanych w Polsce zakażeń koronawirusem SARS-Cov-2 to personel medyczny. Te statystyki wydały nam się bardzo niepokojące. Wierzymy, że dodatkowe środki ochrony, w tym specjalistyczne kurtyny zabezpieczające, zrobią wiele dobrego – powiedział Jakub Niestrój, prezes Crowdway sp. z o.o.

Montaż transparentnych kurtyn jest niezbędny, aby oddzielić oddziały i pacjentów zakażonych oraz zwiększyć bezpieczeństwo pracy lekarzy i personelu medycznego. – Problemem jest nie tylko niedobór samych materiałów, ale też brak odpowiedniej konstrukcji do montażu zabezpieczeń. To w przypadku braku możliwości wejścia na teren szpitali ekip budowlanych czy monterów rodzi potrzebę rozwiązań prowizorycznych – zauważył Piotr Miedziński, CEO Good4Wall sp. z o.o. i pomysłodawca kurtyn. – Oprócz zbiórki postanowiliśmy też przeznaczać 5 zł z każdego sprzedanego panelu w naszej bieżącej działalności na poczet wytworzenia i dostarczenia kurtyn dla szpitali – dodał szef Good4Wall.


Strona zbiórki: dlaszpitali.crowdway.pl 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej