Crowdway.pl i Good4Wall ruszają ze zbiórką na rzecz szpitali

2020-04-08 20:20
Crowdway.pl i Good4Wall ruszają ze zbiórką na rzecz szpitali
Autor: materiały prasowe Crowdway.pl i Good4Wall

Crowdway.pl, jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych w Polsce internetowych platform crowdfundingu inwestycyjnego, i pracownia designu Good4Wall, specjalizująca się w zdobionych ściennych panelach akustycznych, zorganizowały zbiórkę pomocową na rzecz polskich szpitali.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Celem jest zgromadzenie 100 tys. zł, by dostarczyć 400 prostych w montażu, transparentnych kurtyn zabezpieczających, które zostały specjalnie zaprojektowane przez zespół Good4Wall.

Według danych Głównego Inspektoratu Sanitarnego na 2 kwietnia 17% wszystkich odnotowanych w Polsce zakażeń koronawirusem SARS-Cov-2 to personel medyczny. Te statystyki wydały nam się bardzo niepokojące. Wierzymy, że dodatkowe środki ochrony, w tym specjalistyczne kurtyny zabezpieczające, zrobią wiele dobrego – powiedział Jakub Niestrój, prezes Crowdway sp. z o.o.

Montaż transparentnych kurtyn jest niezbędny, aby oddzielić oddziały i pacjentów zakażonych oraz zwiększyć bezpieczeństwo pracy lekarzy i personelu medycznego. – Problemem jest nie tylko niedobór samych materiałów, ale też brak odpowiedniej konstrukcji do montażu zabezpieczeń. To w przypadku braku możliwości wejścia na teren szpitali ekip budowlanych czy monterów rodzi potrzebę rozwiązań prowizorycznych – zauważył Piotr Miedziński, CEO Good4Wall sp. z o.o. i pomysłodawca kurtyn. – Oprócz zbiórki postanowiliśmy też przeznaczać 5 zł z każdego sprzedanego panelu w naszej bieżącej działalności na poczet wytworzenia i dostarczenia kurtyn dla szpitali – dodał szef Good4Wall.


Strona zbiórki: dlaszpitali.crowdway.pl 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej