Colliers International rozpoczyna akcję REACT na rzecz walki z koronawirusem

2020-04-09 10:43
Branża Pomaga
Autor: Colliers International Colliers International uruchamia zbiórkę pieniędzy

REACT (Real Estate Against Coronavirus Threat) to akcja Colliers International polegająca na zbiórce pieniędzy, wspierająca „Ogólnopolską zbiórkę na walkę z COVID-19” prowadzoną przez fundację Siepomaga. Środki zbierane będą za pośrednictwem adresu siepomaga.pl/react.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Pomysłodawcą i koordynatorem zbiórki REACT jest Colliers, ale do wspólnej akcji zaproszone zostały również inne firmy z sektora nieruchomości komercyjnych. Do pomocy zapraszane są nie tylko firmy, ale także osoby prywatne, również spoza branży. Każdy, kto chce wziąć udział w akcji, może wpłacić dowolną kwotę poprzez stronę internetową www.siepomaga.pl/react.

W tym szczególnie trudnym czasie ważne jest, abyśmy potrafili działać solidarnie. Codziennie widzimy, jak powstają oddolne inicjatywy, których celem jest wsparcie polskich lekarzy i szpitali. Branża nieruchomości komercyjnych również chce dołożyć swoją cegiełkę do tych starań, dlatego postanowiliśmy wesprzeć akcję Fundacji Siepomaga tak, jak umiemy najlepiej – przez mobilizację całego środowiska i zaproszenie wszystkich jego przedstawicieli do stworzenia wspólnej zbiórki pieniędzy na niezbędne środki ochrony osobistej i sprzęty medyczne. Wierzymy, że razem możemy wesprzeć tych, którzy wytrwale pomagają nam uporać się z epidemią — mówi Monika Rajska Wolińska, partner zarządzająca Colliers International w Polsce.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Czytaj więcej