Colliers International rozpoczyna akcję REACT na rzecz walki z koronawirusem

2020-04-09 10:43
Branża Pomaga
Autor: Colliers International Colliers International uruchamia zbiórkę pieniędzy

REACT (Real Estate Against Coronavirus Threat) to akcja Colliers International polegająca na zbiórce pieniędzy, wspierająca „Ogólnopolską zbiórkę na walkę z COVID-19” prowadzoną przez fundację Siepomaga. Środki zbierane będą za pośrednictwem adresu siepomaga.pl/react.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Pomysłodawcą i koordynatorem zbiórki REACT jest Colliers, ale do wspólnej akcji zaproszone zostały również inne firmy z sektora nieruchomości komercyjnych. Do pomocy zapraszane są nie tylko firmy, ale także osoby prywatne, również spoza branży. Każdy, kto chce wziąć udział w akcji, może wpłacić dowolną kwotę poprzez stronę internetową www.siepomaga.pl/react.

W tym szczególnie trudnym czasie ważne jest, abyśmy potrafili działać solidarnie. Codziennie widzimy, jak powstają oddolne inicjatywy, których celem jest wsparcie polskich lekarzy i szpitali. Branża nieruchomości komercyjnych również chce dołożyć swoją cegiełkę do tych starań, dlatego postanowiliśmy wesprzeć akcję Fundacji Siepomaga tak, jak umiemy najlepiej – przez mobilizację całego środowiska i zaproszenie wszystkich jego przedstawicieli do stworzenia wspólnej zbiórki pieniędzy na niezbędne środki ochrony osobistej i sprzęty medyczne. Wierzymy, że razem możemy wesprzeć tych, którzy wytrwale pomagają nam uporać się z epidemią — mówi Monika Rajska Wolińska, partner zarządzająca Colliers International w Polsce.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej