Co wprowadza nowelizacja PZP?

2007-07-06 12:49
budowa drogi zamówienia publiczne
Autor: GDDKiA Prawo zamówień publicznych nie jest doskonałe, o czym dobrze wiedzą wykonawcy dróg

26 lipca będzie się można dowiedzieć, jakie zmiany niesie za sobą ostatnia nowela Prawa Zamówień Publicznych. Wszystko to podczas szkolenia organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Budowniczych Domów, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Konsultantów Zamówień Publicznych oraz Fundację Samorządność i Demokracja.

Szkolenie będzie poświęcone takim zagadnieniom, jak wpływ nowelizacji przepisów na rynek zamówień na roboty budowlane. W szczególności omówione zostaną kwoty progowe, terminy składania ofert i zasady ich przygotowania. Wykładowcy - Ewa Wiktorowska i Małgorzata Sobolewska - wyjaśnią, czym są zamówienia dodatkowe i uzupełniające w zamówieniach na roboty budowlane, opowiedzą o ułatwieniach w wykonaniu umów o roboty budowlane, a także o tym, jak nowe przepisy regulują kwestię podwykonawców. Ponadto, będzie mowa o środkach ochrony prawnej, czyli jakie są ograniczenia, wzory pism w procedurze odwoławczej, a także czym się zajmuje Krajowa Izba Odwoławcza. Po kursie uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe.

Warsztaty odbędą się 26 lipca 2007 roku w siedzibie Fundacji Samorządność i Demokracja przy ul. Chmielnej 9 w Warszawie. Koszt uczestnictwa wynosi 340 zł (dla członków PSBD i uczestników projektu KIGNET - 290 zł).

Zgłoszenia przyjmuje Anna Mirynowska, kierownik biura PSBD. Kontakt: Tel./faks (022) 827 77 50, (022) 828 30 44e-mail:psbd@psbd.com.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej