BUDMA 2017. Dlaczego warto zajrzeć na stoisko MURATORA?

2017-01-17 9:18
budma murator
Autor: Przemysław Szyszka

7 lutego 2017 ruszają największe w Polsce targi budowlane. Jak co roku, organizatorzy i wystawcy starają się zapewnić zwiedzającym interesujące wydarzenia. Warto również odwiedzić stoisko MURATORA!. Zapraszamy do pawilonu 3 na stoisko 17. A oto co przygotowaliśmy dla naszych gości...

BUDMA 2017 to tadycyjnie jedna z najważniejszych imprez branżowych, w tym roku odbywające się w dniach 7-10.02. Organizatorzy zaplanowali, podobnie jak w latach ubiegłych, wiele wydarzeń dla różnych grup zawodowych. Piewszy dzień targów będzie skierowany do dystrybutorów wyrobów budowlanych, a ostatni do uczniów szkół branżowych. Architekci i wykonawcy budowlani również znajdą ciekawe prelekcje oraz fachowe pokazy sztuki budowlanej.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM TARGÓW

Nowe wydarzenia na BUDMIE 2017

Na tegorocznej BUDMIE kilka wydarzeń zaplanowano po raz pierwszy. I Forum Gospodarcze Budownictwa odbędzie się pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, we współpracy z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa, Wielkopolską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa i Polską Izbą Przemysłowo-Handlową Budownictwa. Naszym zdaniem ciekawie zapowiada się debata pod hasłem "Budownictwo potrzebuje koniunktury. Co jest w stanie wskrzesić budownictwo?" (7 lutego, godz. 14.30-16.00). Na pewno tam będziemy!

W czwartek, 9 lutego, przez cały dzień można będzie uczestniczyć w Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego. Program jest bardzo obiecujący. Naszą uwagę zwróciły prelekcje: mgr.inż. arch. Agnieszki Figielek (Dom od nowa – przykład głębokiej termomodernizacji dwóch budynków do standardu pasywnego, godz. 11:30-11:55) i mgr.inż. arch. Piotra Jurkiewicza (Design – PH nowe narzędzia do ułatwienia opracowań koncepcji budynków pasywnych i te narzędzia z PHPP jako kompleksowe narzędzia używane do termomodernizacji i nowych budynków, godz. 14:20-14:40).

9 lutego zaplanowano Dzień Inżyniera Budownictwa, który odbędzie się w tym roku w ramach Forum Gospodarczego Budownictwa. Debata o kwalifikacjach zawodowych w budownictwie jest nam szczególnie bliska, ze względu na to, że od wielu lat relacjonujemy ten temat.

Spotkania na stoisku MURATORA

Na stoisku MURATORA w pawilonie 3 dla naszych gości zaplanowaliśmy różne atrakcje. 7 lutego zapraszamy na quizy budowlane z nagrodami, a publikacje dla pofesjonalistów dostępne będą tego dnia z 70% rabatem! 

W środę, 8 lutego, na naszym stoisku dostępni będą eksperci, którzy udzielą porad projektowych, finansowych i dotyczących rozpoczęcia budowy. 

Czwartek, 9 lutego, minie pod hasłem "Remontu Roku 2016". Na BUDMIE ogłosimy wyniki tego konkursu. Zapraszamy na oficjalne wyniki, wręczenie nagród i wyróżnień oraz spotkanie z architektami i wystawę najlepszych realizacji remontowych z konkursu.

Ostatniego dnia targów otwieramy na stoisku Budowlane Centrum Edukacji, na które szczególnie zapraszamy nauczycieli szkół budowlanych wraz z uczniami. Każdy nauczyciel, któy zgłosi się do nas tego dnia otrzyma bezpłatny pakiet edukacyjny, a uczniowie możliwość zakupu naszych publikacji w bardzo atrakcyjniej cenie. Zapraszamy również do rozmów o szkołach zawodowych, ich potrzebach, problemach, a także sukcesach.

Ponadto polecamy wydarzenia, które objęliśmy naszym patronatem:

  • Monteriada - pokaz profesjonalnego montażu stolarki budowlanej
  • Forum Gospodarcze Budownictwa
  • Forum Budownictwa Pasywnego i Efektywności Energetycznej
  • Konferencja DAchy i FAsady - projektowanie i wykonanie lekkiej obudowy
  • Turniej Budowlany „Złota Kielnia”

Do zobaczenia w Poznaniu!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej