BUDMA 2017. Dlaczego warto zajrzeć na stoisko MURATORA?

2017-01-17 9:18
budma murator
Autor: Przemysław Szyszka

7 lutego 2017 ruszają największe w Polsce targi budowlane. Jak co roku, organizatorzy i wystawcy starają się zapewnić zwiedzającym interesujące wydarzenia. Warto również odwiedzić stoisko MURATORA!. Zapraszamy do pawilonu 3 na stoisko 17. A oto co przygotowaliśmy dla naszych gości...

BUDMA 2017 to tadycyjnie jedna z najważniejszych imprez branżowych, w tym roku odbywające się w dniach 7-10.02. Organizatorzy zaplanowali, podobnie jak w latach ubiegłych, wiele wydarzeń dla różnych grup zawodowych. Piewszy dzień targów będzie skierowany do dystrybutorów wyrobów budowlanych, a ostatni do uczniów szkół branżowych. Architekci i wykonawcy budowlani również znajdą ciekawe prelekcje oraz fachowe pokazy sztuki budowlanej.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM TARGÓW

Nowe wydarzenia na BUDMIE 2017

Na tegorocznej BUDMIE kilka wydarzeń zaplanowano po raz pierwszy. I Forum Gospodarcze Budownictwa odbędzie się pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, we współpracy z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa, Wielkopolską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa i Polską Izbą Przemysłowo-Handlową Budownictwa. Naszym zdaniem ciekawie zapowiada się debata pod hasłem "Budownictwo potrzebuje koniunktury. Co jest w stanie wskrzesić budownictwo?" (7 lutego, godz. 14.30-16.00). Na pewno tam będziemy!

W czwartek, 9 lutego, przez cały dzień można będzie uczestniczyć w Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego. Program jest bardzo obiecujący. Naszą uwagę zwróciły prelekcje: mgr.inż. arch. Agnieszki Figielek (Dom od nowa – przykład głębokiej termomodernizacji dwóch budynków do standardu pasywnego, godz. 11:30-11:55) i mgr.inż. arch. Piotra Jurkiewicza (Design – PH nowe narzędzia do ułatwienia opracowań koncepcji budynków pasywnych i te narzędzia z PHPP jako kompleksowe narzędzia używane do termomodernizacji i nowych budynków, godz. 14:20-14:40).

9 lutego zaplanowano Dzień Inżyniera Budownictwa, który odbędzie się w tym roku w ramach Forum Gospodarczego Budownictwa. Debata o kwalifikacjach zawodowych w budownictwie jest nam szczególnie bliska, ze względu na to, że od wielu lat relacjonujemy ten temat.

Spotkania na stoisku MURATORA

Na stoisku MURATORA w pawilonie 3 dla naszych gości zaplanowaliśmy różne atrakcje. 7 lutego zapraszamy na quizy budowlane z nagrodami, a publikacje dla pofesjonalistów dostępne będą tego dnia z 70% rabatem! 

W środę, 8 lutego, na naszym stoisku dostępni będą eksperci, którzy udzielą porad projektowych, finansowych i dotyczących rozpoczęcia budowy. 

Czwartek, 9 lutego, minie pod hasłem "Remontu Roku 2016". Na BUDMIE ogłosimy wyniki tego konkursu. Zapraszamy na oficjalne wyniki, wręczenie nagród i wyróżnień oraz spotkanie z architektami i wystawę najlepszych realizacji remontowych z konkursu.

Ostatniego dnia targów otwieramy na stoisku Budowlane Centrum Edukacji, na które szczególnie zapraszamy nauczycieli szkół budowlanych wraz z uczniami. Każdy nauczyciel, któy zgłosi się do nas tego dnia otrzyma bezpłatny pakiet edukacyjny, a uczniowie możliwość zakupu naszych publikacji w bardzo atrakcyjniej cenie. Zapraszamy również do rozmów o szkołach zawodowych, ich potrzebach, problemach, a także sukcesach.

Ponadto polecamy wydarzenia, które objęliśmy naszym patronatem:

  • Monteriada - pokaz profesjonalnego montażu stolarki budowlanej
  • Forum Gospodarcze Budownictwa
  • Forum Budownictwa Pasywnego i Efektywności Energetycznej
  • Konferencja DAchy i FAsady - projektowanie i wykonanie lekkiej obudowy
  • Turniej Budowlany „Złota Kielnia”

Do zobaczenia w Poznaniu!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej