Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Uprawnienia budowlane

 • Egzaminy na uprawnienia budowlane w roku 2017

  Zbliża się termin wiosennego egzaminu na uprawnienia budowlane – 19 maja 2017. To będzie już w kolejności XXIX sesja egzaminacyjna na uprawnienia pod auspicjami Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Egzamin pisemny jubileuszowej XXX sesji jesiennej wyznaczono na 17 listopada.

 • Oficjalne nadanie uprawnień budowlanych do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych...

  Egzaminu na uprawnienia budowlane nie zdało niemal 1000 inżynierów

  Po kilku latach niezłych wyników podczas egzaminów na uprawnienia budowlane można zauważyć wzrost odsetka osób, które nie zaliczają drugiego, czyli ustnego etapu. Testy w jesiennej sesji 2016 zaliczyło 86,6%, natomiast egzamin ustny z wynikiem pozytywnym zdało 75,9% zdających.

 • I część egzaminu na uprawnienia budowlane - test pisemny

  Egzaminy na uprawnienia budowlane: ważne i ku przestrodze

  Od czasu gdy Polska Izba Inżynierów Budownictwa odpowiada za nadawanie uprawnień budowlanych odbyło się już XXVII sesji egzaminacyjnych. Od jesieni 2014 roku obowiązuje tzw. ustawa deregulacyjna, która zmieniła niektóre wymagania stawiane kandydatom na zdobycie uprawnień. Czy to dobra zmiana, skoro z sesji na sesję zaczęła spadać liczba osób, którym udało się zdać egzamin? O egzaminach na uprawnienia wie wszystko Marian PŁACHECKI, przewodniczący Krajowej Komisji Kwalifikacyjnej PIIB, z którym rozmawiamy o obecnej sytuacji w systemie ...

 • Gorszy egzamin ustny na uprawnienia budowlane

  Są już wyniki wiosennej sesji egzaminacyjnej na uprawnienia budowlane. Egzaminu nie zdało 1326 inżynierów budownictwa. Czyżby po zmianach przepisów egzaminy w Polskiej Izbie Inżynierów Budownictwa (PIIB) były trudniejsze?

 • O 2663 inżynierów z uprawnieniami więcej

  Są już wyniki ostatniego egzaminu na uprawnienia budowlane, który odbył się w ramach jesiennej XXVI sesji pod auspicjami Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa (PIIB).

 • quiz

  Test dla inżynierów budownictwa. Sprawdź swoją wiedzę!

  Inżynier budownictwa zdający egzamin na uprawnienia budowlane musi wykazać się wszechstronną znajomością przepisów regulujących proces budowlany. Sprawdź się! Rozwiąż nasz test inspirowany pytaniami opracowanymi na egzaminy na uprawnienia budowalne przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa.

 • Egzaminy na uprawnienia budowlane - test pisemny rozwiązują wszyscy tego samego dnia

  O uprawnienia budowlane stara się 3000 osób

  W jesiennej XXVI sesji egzaminów na uprawnienia budowlane w jej pierwszej części, czyli teście pisemnym wzięło udział 3000 osób. Kandydaci ze wszystkich okręgowych izb inżynierów budownictwa pisali test w jednym terminie, który przypadł na 20 listopada. Dla tych, którzy zaliczyli w teście 75% poprawnych odpowiedzi, już od 21 listopada rozpoczęły się egzaminy ustne.

  • komentarze (1)
   Pomoc
   Pomagamy szybko uzyskać kartę CSCS na 5 LAT wraz z uprawnieniami do jej otrzymania 100% zdawalność oraz certyfikaty: -PIERWSZA POMOC -PRACE PRZY AZBEŚCIE uprawnienia na: -SMSTS-SSSTS-NWQ LVL 2 -NWQ LVL 3 -NWQ LVL 6 SITE MANAGER -FIRE SAFETY -TRAFFIC MARSHALL -MANUAL HANDELLING Kontakt numer telefonu : +447404608684 +447405615576 Mail: norbi_bz10@o2.pl

   Londyn, Środa, 02 Grudzień 2015 16:12:26, Odpowiedz

 • I część egzaminu na uprawnienia budowlane - test pisemny

  Egzaminy na uprawnienia budowlane w 2016

  Już za późno, by przystąpić do jesiennej sesji na uprawnienia budowlane, bo egzaminy zaczynają się 20 listopada i dawno minęły terminy składania dokumentów. Inżynierom budownictwa planującym w 2016 roku podejście do egzaminu przypominamy najważniejsze zasady.

  • komentarze (1)
   Egzamin na uprawnienia budowlane.
   Bardzo pomocny podczas nauki do egzaminu na uprawnienia budowlane jest program online znajdujący się na stronie uprawnieniabudowlane.info

   uprawnieniabudowlane.info, Poniedziałek, 26 Wrzesień 2016 23:46:14, Odpowiedz

 • I etap egzaminów na uprawnienia budowlane - test pisemny

  Prawie 1000 osób nie zdało egzaminu na uprawnienia budowlane

  Wiosenna XXV sesja egzaminów na uprawnienia budowlane należała do rekordowo licznych. Do egzaminów Komisja Kwalifikacyjna Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa (PIIB) zakwalifikowała 4073 osoby. Jak pokazały wyniki końcowe, nie udało się zdobyć uprawnień do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie 952 inżynierom budownictwa.

Dział Uprawnienia budowlane powstał z myślą o tych, którzy przogotowują się do egzaminów. W naszym dziale znajdziesz wszelkie informacje na tematów testów, a także przykładowe mini-egzaminy, pozwalające ocenić stopień przygotowania i wiedzy. Dział zawiera także wiadomości związane z procesem kształcenia na polskich uczelniach. Na kartach działu można przeczytać także opinie różnych specjalistów z branży budowalnej dotyczące zapotrzebowania na rynku pracy. Wejdź, na pewno nie pożałujesz. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: