Bosch Home pomaga służbom medycznym. Wartość pomocy – 1 mln zl

2020-05-28 11:18
Bosch Home
Autor: Bosch Home Bosch Home wspiera służby medyczne w walce z koronawirusem

Bosch Home nie pozostaje obojętny na trud podejmowany każdego dnia przez pracowników służby zdrowia. W walce z koronawirusem firma wsparła 226 placówek medycznych.

W ramach walki z pandemią koronawirusa, producent AGD marki Bosch wyposażył w najpotrzebniejszy sprzęt gospodarstwa domowego 226 placówek medycznych w całym kraju. Wartość przekazanej pomocy wyniosła łącznie milion złotych – o tę kwotę firma obniżyła swój budżet marketingowy. Wsparcie trafiło m.in. do szpitali zakaźnych, oddziałów ratunkowych, a także wszystkich baz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Akcja #BoschwPogotowiu zaowocowała przekazaniem szpitalom i oddziałom ratunkowym sprzętu AGD marki Bosch, w tym między innymi: pralek, suszarek do ubrań, mikrofal oraz innego typu małego AGD. W sumie przekazano około 1000 sztuk urządzeń o łącznej wartości miliona złotych.

Walka na pierwszej linii frontu z epidemią koronawirusa jest niezwykle trudna i wyczerpująca. Często pracownicy służby zdrowia nie mają czasu, by zatroszczyć się o siebie. Za pośrednictwem akcji „#BoschwPogotowiu chcieliśmy wyrazić naszą wdzięczność za ich poświęcenie i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że przekazany sprzęt pozwoli jeszcze lepiej zaspokajać codzienne potrzeby personelu medycznego oraz pomoże zadbać o większy komfort pracy w tym trudnym dla wszystkich okresie – powiedział Krzysztof Nagodziński, członek zarządu.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej